Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Dorex 2085 Detská šmýkačka 2m - červená

DOREX

2085

3+
220 x 200 x 14 cm
50kg

Cena: 76,90 € s DPH

Skladom


Šmýkačka je kvalitný európsky výrobok. V lete sa k nej jednoduchým spôsobom dá napojiť hadica a vytvorí sa kaskáda, ktorá premení šmykľavku na tobogan.
UPOZORNENIE!!
V prípade, že k detskej šmýkačke bude doobjednaný aj iný tovar, na tento bude dodatočne pripočítané poštovné (na takéto objednávky sa nevzťahuje akcia doručenia zdarma nad 100,- EUR vzhľadom na nadrozmernú zásielku).

Viac detailov


Šmýkačka je kvalitný európsky výrobok. V lete sa k nej jednoduchým spôsobom dá napojiť hadica a vytvorí sa kaskáda, ktorá premení šmykľavku na malý tobogan. Šmýkačka pre deti má pevnú plastovú konštrukciu s protišmykovými schodíkmi. Dĺžka plochy na šmýkanie je 2 m.
UPOZORNENIE!!!
V prípade, že k detskej šmýkačke bude doobjednaný aj iný tovar, na tento bude dodatočne pripočítané poštovné na základe hmotnosti balíka (na takéto objednávky sa nevzťahuje akcia doručenia zdarma nad 100,- EUR vzhľadom na nadrozmernú zásielku), ďakujeme za porozumenie.

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: slavka
  dňa 05.06.2018
  dobrý deň zaujímal by ma rozmer od zeme ku tej modrej spojovacej tyči,čo ide stredom, keĎže by som ju chcela postaviť k bazénu. Odpoveď
  Dobrý deň, tá spojovacia tyč, ktorá vedie od schodíkov k dráhe šmýkačky je v tvare ležiaceho písmena S, v najnižšom bode je vo výške 35,5 cm od zeme a vyšší oblúk je 40 cm od zeme. Ďakujem.
 • Spýtal sa: Simona
  dňa 06.06.2018
  Dobrý deň , chcela by som sa spýtať akou formou je balená rozložená šmykľavka a aký je rozmer balíka . Ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, šmýkačka je balená tak, že tá 2m-ová dráha je jeden dlhý kus a pod ňou sú ostatné časti - schodíky, nohy, spojovacia tyč. Šmýkačka je vo veľkom igelitovom vreci a my ju ešte balíme do bublinkovej fólie a nakoniec do strečovej fólie. Ďakujem.
 • Spýtal sa: Lucia Valachova
  dňa 16.06.2018
  Dobry den da sa koniec smykalky dat do detsk.bazenu? Myslim to ze ako sa dieta smykne pristane do bazena?ako su napr.v parku ze smykala konci v pieskovisku Dakujem Odpoveď
  Dobrý deň, detská šmýkačka sa dá umiestniť aj do detského bazénu.
 • Spýtal sa: Martina
  dňa 26.06.2018
  Do kolkych dni dodavate? Odpoveď
  Dobrý deň, detské šmýkačky máme skladom, takže v prípade objednania dnes, tovar odosielame kuriérom zajtra, to znamená, že zásielka by Vám bola doručená nasledujúci pracovný deň od nášho podania, t.j. vo štvrtok 28.6.2018.
 • Spýtal sa: hana
  dňa 28.06.2018
  dobry den, prosím aka je nosnost? Odpoveď
  Dobrý deň, nosnosť detskej šmýkačky je 50 kg.
 • Spýtal sa: Dana
  dňa 04.07.2018
  Prosím, kedy budete mať šmýkačku Kód 2085 , za 64,90 € na sklade? dakujem Odpoveď
  Dobrý deň, šmýkačka bude opäť dostupná od 20. júla 2018, momentálne na ňu prijímame predobjednávky. Ďakujem.
 • Spýtal sa: Žaneta Dzurillová
  dňa 09.12.2018
  Dobrý deň, chcem sa opýtať, viete mi ešte doručiť šmýkačku kod 2085 do vianoc? Budete ju ešte mať. Ďakujem vám za odpoveď. Odpoveď
  Dobrý deň, túto šmýkačku a aj ostatné budeme opäť odosielať až v Novom Roku na jar pri vyšších teplotách ako teraz, nakoľko keď mrzne, plast je po zamrznutí veľmi krehký (takmer ako sklo) a šmýkačka by sa mohla veľmi ľahko pri preprave rozbiť, alebo poškodiť. Ďakujem za Vaše porozumenie.
 • Spýtal sa: Zuzana
  dňa 02.01.2019
  Dobrý deň, chcela by som sa informovať, kedy bude šmákačka opäť k dispozícii. Ďakujem. Odpoveď
  Dobrý deň, predaj šmýkačiek opäť spustíme na jar (v priebehu marca 2019), nakoľko momentálne je výroba aj expedovanie pozastavené. Ďakujem za Vaše porozumenie.
 • Spýtal sa: Petronela
  dňa 22.04.2019
  Mám zaujem Odpoveď
  Dobrý večer, ďakujeme za Váš záujem, šmýkačka sa dá objednať prostredníctvom nášho e-shopu, ďakujem.
 • Spýtal sa: Rastislav Serbák
  dňa 27.04.2019
  Dobry den,chcel by som sa opytat ci sa da objednat nahradna "noha" k tejto smykacke.Dakujem Odpoveď
  Dobrý deň, áno dá sa dokúpiť aj samostatne len tá noha (topánka) na schodíky k tejto šmýkačke, cena je 5,-€, máme ju v ponuke nášho e-shopu: https://najhracky.sk/detske-smykacky-a-smyklavky-pre-deti-do-zahrady/9148-nahradny-diel-k-detskej-smykacke-dorex-2m-noha-na-schodiky.html Ďakujem a prajem pekný deň.
 • Spýtal sa: Katarona Haluzova
  dňa 30.04.2019
  Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či by bolo možné doručiť tuto šmýkalku do piatka tohto tyždňa v prípade, ak by som to dnes obejdnala? Pýtam sa pretože zajtra je sviatok ďakujem pekne Odpoveď
  Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem o šmýkačku. V prípade objednania dnes, zásielku odošleme vo štvrtok, takže by Vám bola doručená v piatok. Šmýkačky nebudeme odosielať dnes, aby zbytočne nestáli v depe počas sviatku, preto ich budeme odosielať vo štvrtok, vieme to však pripoistiť službou "Garantovaného doručenia do 24h", takže v piatok bude zásielka určite doručená. Ďakujem.
 • Spýtal sa: Ľubica
  dňa 08.05.2019
  Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na hmotnosť tejto šmýkačky. Ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, hmotnosť tejto šmýkačky je okolo 8,5 - 9 kg. Ďakujem.
 • Spýtal sa: Mariana
  dňa 01.07.2019
  Dobrý deň, máte v ponuke aj samostatnú šmýkaciu časť ako náhradný diel? Ďakujem. Odpoveď
  Dobrý deň, predávame aj samostatne náhradné diely k tejto šmýkačke, šmýkaciu časť tiež máme, cena je 30,- EUR + poštovné 5,90 EUR, ďakujem.
E-mail: *
Meno:

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: