Detské záhradné domčeky

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  Dohány 5075 Záhradný domček pre deti - zelený

  DOREX

  5075z

  2+
  120 × 111 × 113 cm
  25kg

  Cena: 59,90 € s DPH

  -9,00 €

  68,90 € s DPH

  Skladom


  UPOZORNENIE - Nadrozmerná zásielka!!!
  Na tento produkt sa nevzťahuje akcia "Doručenia zdarma pri objednávkach nad 50,-€", preto bude k tovaru dodatočne pripočítané poštovné vo výške 7,- €.
  Farebný záhradný domček pre deti má pevnú plastovú konštrukciu. Domček je vybavený veľkými otvárateľnými dverami, na ktorých je umiestnená poštová schránka vo forme otvoru na vhadzovanie listov.

  Viac detailov

  Farebný záhradný domček pre deti má pevnú plastovú konštrukciu. Domček je vybavený veľkými otvárateľnými dverami, na ktorých je umiestnená poštová schránka vo forme otvoru na vhadzovanie listov. Domček má na bočných stranách okná s okenicami, ktoré sa dajú taktiež otvárať. Z vonkajších strán je domček dozdobený veselými samolepkami, ktoré sú súčasťou balenia.

  Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Ladislav Botko
   dňa 09.04.2018
   Dobry den. Mate prosim Vas tento domcek aj v ruzovej farbe. Dakujem. Odpoveď
   Dobrý deň, áno, domček máme aj v ružovej a aj v červenej farbe, všetky tri druhy sú aktívne už aj na web-stránke. https://najhracky.sk/detske-zahradne-domceky/8626-dorex-zahradny-domcek-pre-deti-ruzovy.html Ďakujem.
  • Spýtal sa: Judita Makšiovà
   dňa 07.04.2019
   Dobrý deñ, prosìm Vàs màte ešte na sklade ten domček? Ak by som objednala, prišla by do Veľkej Noci? Ďakujem Odpoveď
   Dobrý deň, domčeky máme skladom v dostatočnom množstve ;) Zásielky odosielame každý deň, takže do Veľkej Noci balík zaručene stihne prísť :) Ďakujem.
  • Spýtal sa: Martina
   dňa 25.04.2019
   Dobry vecer mate tento domcek i v ruzovej farbe ?dakujem za odpoved Odpoveď
   Dobrý večer, práve dnes sme dostali informáciu od nášho dodávateľa, že domček bude takisto ako minulý rok aj tento rok dostupný v ružovej farbe zhruba o 2 týždne (niekedy okolo 13.5.2019) ;) Hneď akonáhle sa tak stane, budeme tento stav aktualizovať aj na našej webstránke a domček sa bude dať objednať :) Ďakujem a prajem príjemný večer.
  E-mail: *
  Meno:

  13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: