DIY - Urob si sám

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Melissa & Doug penové 3D puzzle skladačka 2v1 - Zámok a domček pre bábiky

Melissa & Doug

9462

6+
38 x 38 x 28cm

Cena: 8,90 € s DPH

Skladom


Tieto druhy hračiek sú medzi deťmi veľmi obľúbené. Nie sú určené len na vystavenie na polici, keďže sú ich diely šikovne spojené, môžu byť použité ako rovnocenné hračky na každodenné hranie sa. Penové 3D puzzle sú dodávané v nezloženom tvare, balené vo fólii. Jednotlivé dieliky jednoducho vytlačte a podľa priloženého detailného návodu skladajte krásne a plnohodnotné hračky.

Viac detailov

Tieto druhy hračiek sú medzi deťmi veľmi obľúbené. Nie sú určené len na vystavenie na polici, keďže sú ich diely šikovne spojené, môžu byť použité ako rovnocenné hračky na každodenné hranie sa. Penové 3D puzzle sú dodávané v nezloženom tvare, balené vo fólii. Jednotlivé dieliky jednoducho vytlačte a podľa priloženého detailného návodu skladajte krásne a plnohodnotné hračky. Deťom sa tak rozvíja ich myslenie, jemná motorika a predstavivosť. 3D Puzzle nemusíte lepiť lepidlom, na ich zhotovenie nebudete potrebovať ani nožnice, neskôr je toto puzzle možné kedykoľvek rozložiť a znova zložiť. Odporúčame si ponechať priložený návod. Farebné penové 3D puzzle sú opatrené kvalitnou potlačou. Tieto hračky - 3D puzzle sú určené deťom od 6 rokov a spĺňajú všetky normy EÚ.

Upozornenie:
Penové 3D puzzle nie je vhodná pre deti do 3 rokov, pretože obsahuje malé časti - hrozí nebezpečenstvo udusenia. Baliaci materiál nie je hračka.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: