Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Janod Zubársky kufrík pre deti s príslušenstvom

JANOD

J06550

3+
21,6 x 9 x 16,5 cm

Cena: 23,92 € s DPH

-20%

29,90 € s DPH

Skladom


Deťom už nič nebráni v tom, aby si otvorili vlastnú súkromnú zubársku ordináciu! Okrem hrania na povolanie je súprava ideálna na prípravu detí na prvú návštevu u zubára, napomáha zmenšiť strach a obavy z návštevy zubára. Sada zahŕňa všetko potrebné na poskytovanie zubnej starostlivosti. Hranie povolania zubára inšpiruje tvorivosť a posilňuje sebavedomie detí.

Viac detailov

Deťom už nič nebráni v tom, aby si otvorili vlastnú súkromnú zubársku ordináciu! Okrem hrania na povolanie je súprava ideálna na prípravu detí na prvú návštevu u zubára, napomáha zmenšiť strach a obavy z návštevy zubára. Sada zahŕňa všetko potrebné na poskytovanie zubnej starostlivosti. Hranie povolania zubára inšpiruje tvorivosť a posilňuje sebavedomie detí. Odteraz budú malí zubári kompletne vybavení, keď sa budú ponáhľať za svojimi pacientmi s kufríkom plným príslušenstva. Všetky doplnky sa zmestia do praktického textilného kufríka na zips. Kufrík možno ľahko zbaliť a kamkoľvek vziať so sebou. Ideálne pre hranie na profesie, u ktorých sa deti vedia skutočne dlho vyhrať.
Sada obsahuje umelý chrup s vyberateľnými zubami, na ktorom si deti budú trénovať svoje zručnosti, kliešte na trhanie zubov, injekčnú striekačku, vŕtačku na zuby, zubnú kefku, zubnú pastu v tube a ďaľšie doplnky .
Deti si hravou formou trénujú jemnú motoriku a podporujú predstavivosť.
Vhodné pre deti od 3 rokov.
Materiál: drevo a textil
Rozmery: 21,6 x 9 x 16,5 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

20 ďalších produktov v rovnakej kategórii: