Kategórie

Výrobcovia

ÉCOIFFIER - Detská zvieracia klinika so psíkom

ÉCOIFFIER

1909

18m+
d37 x š32 x v51 cm

Cena: 25,90 € s DPH

-2,00 €

27,90 € s DPH

Tento produkt je momentálne vypredaný

Écoiffier veterinárska klinika so psíkom v košíku je dokonalá hračka pre malých zverolekárov, ktorí sa radi starajú o svoje zvieratká. Vozík je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je odolný a vydrží ako nový po dlhý čas. Dieťa môže vozík jednoducho tlačiť alebo ťahať pomocou dvoch čiernych plastových koliesok. Psík je vyrobený z plyšu hnedej farby. Detský veterinárny vozík je prevedený je v červenej, zelenej a bielej farebnej kombinácií. Rozmery detského vozíka pre malých ošetrovateľov zvierat sú 37*32*51 cm, celková výška detského veterinárneho vozíka je 51 cm.

Hračka pre malých veterinárov má 3 časti - poschodia, na ktoré si malý lekár môže odložiť svoje nástroje, ako napríklad stetoskop, injekciu, kladivko, teplomer. Vozík obsahuje celkom až 15 doplnkov pre hru na veterinárov. Set navyše obsahuje pevnú, priestrannú prepravku pre zvieratká červeno-bielej farby s držiakom, misku s kosťou pre psíka a krabičku s krmivom. Klinika je vhodná pre dieťa vo veku od 18 mesiacov.

S detskou veterinárskou klinikou sa môže vaše dieťa hrať dlhé hodiny, ošetrovať psíka, ale aj iné zvieratká a mnohému sa pritom naučiť. Napodobňovanie dospelých pri práci rozvíja u detí fantáziu a pomáha im rozšíriť si všeobecný rozhľad.

 

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

25 ďalších produktov v rovnakej kategórii: