Kategórie

Výrobcovia

Drevený domček pre bábiky - veľký modro-fialový s terasou a výťahom

Drevený domček pre bábiky - veľký modro-fialový s terasou a výťahom Zväčšiť
MENTARI

4255

3+
65.5 x 34.7 x 73.5 cm

Cena: 119,90 € s DPH

Skladom


Tento krásny veľký domček pre bábiky z dreva v modro-fialových farbách je rozdelený na tri podlažia, má veľké priestranné izby s nábytkom. Domček obsahuje 4 nábytkové zostávy - do spálne, obývačky, kúpeľne a kuchyne, ktoré detailne napodobňujú originál (súčasťou balenia sú všetky časti nábytku ako na obrázku). Okrem izieb má domček na najvyššom poschodí taktiež terasu, na ktorej je hojdačka pre bábiky a je vybavený výťahom na vnútornej strane domčeka (výťahom sa bábiky dostanú z prvého na druhé podlažie a z druhého podlažia po točivých schodoch na najvyššie podlažie a na terasu. Bábiky nie sú súčasťou balenia, dajú sa dokúpiť osobitne.

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: Martin
  dňa 20.08.2019
  Dobrý deň, kedy bude prosím dostupný tento domček? Dakujem Odpoveď
  Dobrý deň, žiaľ momentálne Vám presný termín neviem povedať, kedy bude domček opäť k dispozícii, dokonca to vyzerá tak, že možno ani v blízkej dobe nepríde (mal prísť niekedy v septembri, ale údajne nastali nejaké komplikácie, takže preto je dostupnosť tohto produktu zatiaľ otázna) :( Ďakujem za Vaše porozumenie.
 • Spýtal sa: Lucia
  dňa 22.09.2019
  Dobrý deň, prosím, viete mi napísať, kedy bude dostupnosť domčeka? Ďakujem veľmi pekne. Lucia Odpoveď
  Dobrý deň, podľa poslednej informácie od nášho dodávateľa by tento domček mal byť dostupný opäť niekedy v októbri. Ďakujem.
 • Spýtal sa: hosť
  dňa 02.12.2019
  Dobrý deň, pre akú veľkosť bábik je domček určený? Poprípade odporúčiť výrobcu. Jozef Odpoveď
  Dobrý deň, domček je vhodný pre klasické bábiky k takýmto domčekom, my máme v ponuke 4-člennú alebo 6-člennú sadu bábik k dreveným domčekom, ďakujem.
E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: