Domčeky pre mini záhradky

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  Domček pre miniatúrne záhradky - XL chalúpka s komínom

  Domček pre miniatúrne záhradky - XL chalúpka s komínom Zväčšiť
  FIDDLEHEAD

  17331

  6+
  š24 x v30 cm

  Cena: 59,90 € s DPH

  Takýto milý domček je neoddeliteľnou súčasťou pre vytvorenie miniatúrnej záhradky pre víly Fairy Garden. Rozprávkový domček má tvar chalúpky s komínom a jeho rozmery sú: výška 30 cm a šírka 24 cm. Domček je vyrobený z materiálu polyresin (živica), tento materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu a poveternostným podmienkam. Do domčeka sa dá umiestniť osvetlenie, dvere sa dajú otvárať.

  Viac detailov

  Tento produkt je momentálne vypredaný

  Takýto milý domček je neoddeliteľnou súčasťou pre vytvorenie dokonalej miniatúrnej rozprávkovej záhradky pre víly Fairy Garden. Rozprávkový domček má tvar chalúpky s komínom a jeho rozmery sú: výška 30 cm a šírka 24 cm. Domček je vyrobený z materiálu polyresin (živica), tento materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu a poveternostným podmienkam, vďaka čomu domček vydrží v miniatúrnej záhradke aj vonku a nielen v interiéri. Do domčeku sa dá umiestniť osvetlenie (s led žiarovkami - nie je súčasťou balenia), takže domček krásne svieti v tme, dvere na domčeku sa dajú otvárať.

  Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Tatiana Ganska
   dňa 25.08.2018
   Dobry den prosim budete mat tento domcek este na sklade? Ak ano dali by ste mi prosim vediet kedy .Dakujem Tatiana Odpoveď
   Dobrý večer, ďakujeme za Váš záujem o domček pre miniatúrne záhradky. Tovar je opäť skladom, takže sa dá v prípade záujmu objednať ;)
  E-mail: *
  Meno:

  24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: