Kategórie

Výrobcovia

GABELIZ drevené písmenko abecedy - 1 kus

GABELIZ

7000

0m+
v8 x h1.9 x š5-8 cm

Cena: 2,30 € s DPH


Dodávame do 1-5 pracovných dní

Drevená pestrofarebná abeceda, v ktorej sa nachádzajú písmenká abecedy od A po Z, vel'mi milo spestria každú detskú izbičku, alebo dvere do nej. Drevené písmenká majú výšku 8cm a sú hrubé 1,9cm. Písmenká sú vyrobené z jaseňového dreva, sú farbené ekologicky nezávadnými a zdraviu neškodlivými farbami, ktoré sú na báze vody. Drevené písmenká sú dostupné v 23-och farebných odtieňoch (viď obrázok). Písmenká majú zo spodnej strany nalepené obojstranné lepky, pomocou ktorých sa dajú pripevniť takmer na všetky povrchy - na dvere, na stenu, na poličku alebo na nábytok.
Pri objednaní tohto produktu, vpíšte prosím do POZNÁMKY v objednávkovom formulári, o ktoré písmenká (meno, prípadne mená) máte záujem. Ďakujeme.

PRÍKLAD: Pri objednávaní mena KATKA, je potrebné vložiť do nákupného košíka 5ks drevených písmeniek a tiež vypísať ku každému písmenku číslo farebného prevedenia (napr. K-č.6, A-č.1, T-č.17, K-č.11, A-č.9, atď. ....).
Písmenká je možné taktiež objednať s dĺžňom - písmenká: Á, É, Í, Ó a Ú (napr. pre mená ako Mária, Olívia, Xénia a iné).

UPOZORNENIE!!!

Uvedená cena je za 1 kus písmenka!

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: Petr
  dňa 14.07.2019
  Dobrý den, chcela by som sa spýtať či mi viete spravit aj pismenko Š? Ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, na požiadanie nám výrobca vie vyhotoviť aj diakritické znamienka, takže by sme vedeli dodať písmenko S s mäkčeňom. Ďakujem.
 • Spýtal sa: Nela
  dňa 28.07.2020
  dobry den, chcem sa spytat obrazkoch ktore mate uvedene k pismenkach je pri jednom (s menom PETRA) aj seda farba pismena "R", vietr mi povedat ktora to je? Lebo vo vzorkovniku taku nevidim. Dakujem Odpoveď
  Dobrý deň, práve sme aktualizovali momentálne dostupný farebný vzorkovník, nachádza sa v ňom už 23 farebných odtieňov (je medzi nimi aj bledo-šedá), pridali sme aj viac fotiek s názornými ukážkami jednotlivých mien ;) Ďakujem.
 • Spýtal sa: Ivana
  dňa 19.10.2021
  Dobrý deň, z tejto abecedy máte, prosím, všetky typy písmen? Je teda možné si vybrať aj farebnú kombináciu? Ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, áno, dostupné sú všetky písmenká abecedy vo farbách ako ich vidíte na obrázku, ďakujem.
 • Spýtal sa: Anna
  dňa 07.11.2021
  Dobrý deň ja by som potrebovala písmenká LARA a ZARA a všetky aby boli bledo ruzove dalo by sa to tak?ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, dostupné sú všetky písmenká abecedy vo farebných prevedeniach ako na obrázku. Pokiaľ máte záujem o tovar, prosím odošlite objednávku prostredníctvom nášho e-shopu. Ďakujem za porozumenie.
E-mail: *
Meno:

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: