Kategórie

Zľavnené produkty

Výrobcovia

Melissa & Doug Drevený pracovný kamión s náradím

Melissa & Doug

2758

3+
48 x 15,8 x 9,5 cm

Cena: 35,80 € s DPH

Skladom


Tento drevený pracovný kamión s prívesom od Melissa & Doug je pripravený na skladanie a rozkladanie viacerými spôsobmi. Pripájaním stavebných doštičiek vytvorte pestrofarebné štruktúry na prívese kamióna . Balenie pozostáva z 22 dielikov na montovanie ako napríklad: kladivko, skrutkovač, šraubovák, doštičky, skrutky a matice, a to všetko je uložené vo vnútri prívesu.

Viac detailov

Tento drevený pracovný kamión s prívesom od Melissa & Doug je pripravený na skladanie a rozkladanie viacerými spôsobmi. Pripájaním stavebných doštičiek vytvorte pestrofarebné štruktúry na prívese kamióna . Balenie pozostáva z 22 dielikov na montovanie ako napríklad: kladivko, skrutkovač, šraubovák, doštičky, skrutky a matice, a to všetko je uložené vo vnútri prívesu. Hračka je ideálna pre rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka, riešenie problémov a podporuje nápaditú hru a manuálnu zručnosť.
Viac spôsobov ako sa hrať a učiť sa:
– Požiadajte dieťa, aby spočítalo množstvo nástrojov a identifikovalo každé z nich. Následne ho môže roztriediť podľa farieb a pomenúvať jednotlivé farby a tiež spočítať počet jednotlivých farieb.
– Požiadajte dieťa, aby spojilo dva kusy doštičiek pomocou skrutky a matice a následne pripojilo spojené kusy k prívesu kamiónu.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: