Kategórie

Výrobcovia

Janod Zigolos drevená hračka na ťahanie Líška s roľničkou

JANOD

J08191

12m+
20 x 8 x 11 cm

Cena: 12,72 € s DPH

-20%

15,90 € s DPH

Skladom


Drevená ťahacia hračka s roľničkou v krásnych oranžových farbách. Ste pripravení na prechádzku s Líštičkou? Vezmite ju na prechádzku a započúvajte sa do jej rytmického zvuku roľničky.

Hračka je vhodná: od 12 mesiacov
Rozmer: 20 x 8 x 11 cm

Viac detailov

Janod drevená líška na ťahanie Zigolos je pekná drevená hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená líštička má krásne oranžové farebné prevedenie so šnúrkou, na ktorej je zavesená roľnička. Pomocou šnúrky si deti hračku pohodlne chytia a môžu sa tak vydať na bádateľské cesty po najbližšom okolí alebo si hračku zabalia na výlet či dovolenku. Hračka z dreva má rozmery 20*8*11 cm, pri ťahaní vydáva roľnička zvuky, čím zaujme jednoznačne každého. Kolieska na líštičke sú pogumované a tak je zabezpečená plynulá jazda na akomkoľvek povrchu. Deti si prostredníctvom ťahacej hračky rozvíjajú motoriku rúk, poznávajú farby a tvary, je to ideálny spoločník na hranie sa vonku na čerstvom vzduchu. Drevená ťahacia hračka je nadčasová, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Jemný povrch, pestré farby a jedinečný dizajn zaručia, že sa vaše ratolesti s ťahacou hračkou Janod nikdy nebudú nudiť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo, Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.


Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: