Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Melissa & Doug Detská dvojplatnička na varenie

Melissa & Doug

19288

3+
35.56 x 35.56 x 12.7 cm

Cena: 56,90 € s DPH

Skladom


Rozšírte svoju hernú kuchyňu s touto fantastickou sadou a pripravte tie najchutnejšie jedlá.

Viac detailov

V tejto 19-dielnej drevenej súprave nájde vaše dieťa všetko, aby sa mohlo pustiť do varenia. Kuchyňa nezaberie veľa miesta, no vďaka svojej organizácii – ako rúčke, na ktorú môžete zavesiť hrnce a panvice – sa do nej zmestí všetko, čo potrebujete. V súprave deti nájdu aj drevené, obojstranné potraviny, vďaka čomu je hra ešte realistickejšia.

Pevný drevený sporák má odnímateľný rošt a pohyblivé horáky. Táto súprava na varenie obsahuje nádherne lesklé nerezové kuchynské náčinie. Realistický hrniec s pokrývkou (priemer 12-13 cm), sitko a dve panvice sú vhodné pre takmer všetky reštauračné a kuchynské hry. Po zatvorení kuchyne možno náradie úhľadne a prehľadne uložiť na stojan. Spolu s dvoma kvalitnými drevenými kuchynskými náradiami bude táto nerezová súprava na varenie naozaj tými najkrajšími kúskami na vašej poličke. 

Obsah 8-dielnej súpravy:

- 2 panvice
- 1 hrniec
- 1 sitko
- 2 drevené varechy
- 1 pokrývka na hrniec
- 1 stojan

Sada obsahuje všetok potrebný riad a prísady na prípravu chutných raňajok, obeda i večere.

Hrou na povolania sa rozvíja fantázia a kreativita detí, manipuláciou s drobnými predmetmi zas jemná motorika. 

Objavte nespočetné množstvo foriem hry! 

TRIEDENIE A POČÍTANIE: Pomôžte dieťaťu identifikovať a kategorizovať jednotlivé potraviny (napríklad: mäso, zelenina, korenie). Požiadajte ho, aby rozložil všetky kúsky jedla a potom ich spočítal. Spoločné počítanie opakujte dovtedy, kým ich deti nebudú vedieť spočítať samy.

LAHODNÉ OBJEDNANIE: Povzbudzujte dieťa, aby vám povedalo, aké je jeho obľúbené jedlo a prečo. Opýtajte sa, či vie, čo máte najradšej! Porozprávajte sa o tom, ktoré potraviny zvyčajne jeme na raňajky, obed a večeru.

NA OBJEDNÁVKU: Dieťa predstiera, že je šéfkuchárom reštaurácie. Požiadajte ho, aby to pomenoval a predstavte si, kde je reštaurácia. Použite menu na objednanie jedla (označte menu ceruzkou a potom ho vymažte na opätovné použitie)!

Určené pre deti od 3 rokov

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: