Kategórie

Výrobcovia

Melissa & Doug Drevené magnetické hodiny

Melissa & Doug

33014

3+
29.97 × 11.43 × 30.73 cm

Cena: 29,90 € s DPH

Skladom


Naučte sa určovať čas, spájať tvary a identifikovať aktivity, pocity a ďalšie veci s drevenými hodinami Melissa & Doug.

Viac detailov

Vždy je čas sa naučiť koľko je hodín! Zasuňte kartu hodín do hornej časti drevených hodín a priraďte klikajúce ručičky k správnemu času. Obsahuje 5 obojstranných kariet s hodinami, 25 tvarovaných drevených magnetov a drevené hodiny s klikacími ručičkami a vstavaným úložným stojanom.

Vyplňte prázdnu kartu s hodinami a magnet na prispôsobenie hry! Hranie s hodinami je pre deti od troch rokov skvelý spôsob, ako sa naučiť hovoriť o čase, spájať tvary a identifikovať pocity. Kusy sú uložené v pevnom drevenom podstavci pre ľahké čistenie.

Hracia sada podporuje pripravenosť na materskú školu, vzbudzuje dôveru, posilnenie postavenia a láskavosť u predškolákov, keď si prostredníctvom hry rozvíjajú svoje schopnosti riešiť problémy, sociálne a rozvojové zručnosti.

Melissa & Doug je popredným svetovým výrobcom hračiek z prírodného dreva. Tieto hračky sa vyznačujú odolnosťou, šetrnosťou k životnému prostrediu a bezpečnosťou pre najmenších. Hračky Melissa & Doug nie sú len na zábavu – sú mimoriadne dôležité pre učenie a raný vývoj vášho dieťaťa. 

Určené pre deti od 3 rokov

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: