Kategórie

Výrobcovia

Drevené krosná - stredne-veľké

IMP-EX

0249-90

8+
38 x 60 x 4 cm

Cena: 22,90 € s DPH

-2,00 €

24,90 € s DPH

Skladom


Ručné krosná strednej veľkosti sú vyrobené z dreva, dajú sa na nich vyhotoviť malé koberčeky, dečky, rôzne obrusy a tašky. Drevené krosná veľké sú dodávané už s nahodenou osnovou na tkanie (osnova je z priadze v prírodnej farbe) a taktiež je k nim pribalený 1 kus dreveného člnku s vidlicovým zakončením na navinutie priadze na tkanie. Práca s nimi je vel'mi jednoduchá a zvládne ju aj laik.

Viac detailov

Ručné krosná strednej vel'kosti sú vyrobené z dreva, dajú sa na nich vyhotoviť malé koberčeky, dečky, rôzne obrusy a tašky. Drevené krosná stredne-veľké sú dodávané už s nahodenou osnovou na tkanie (osnova je z priadze v prírodnej farbe) a taktiež je k nim pribalený 1 kus dreveného člnku s vidlicovým zakončením na navinutie priadze na tkanie. Práca s nimi je vel'mi jednoduchá a zvládne ju aj laik. Uplatnenie nájdu najmä v školách na pracovnom vyučovaní alebo výtvarnej výchove, l'udových školách umenia, ako aj v remeselníckych dielniach.

Prílohy na stiahnutie

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: Monika Tokajová
  dňa 19.09.2018
  Dobrý deň, prosím Vás, ku dreveným krosnám stredne veľkým a k mini a taktiež ku krosnám na pavúčie tkanie dodávate člnok aj na samotné tkanie? Alebo je potrebné objednávať zvlášť. Ďakujem. Odpoveď
  Dobrý deň, ku všetkým ručným krosnám s prehadzovačkou na boku - mini, malé, stredne-veľké a veľké je v cene krosien pribalený vždy 1 člnok ku krosnám, pavúčie tkanie člnok neobsahuje. Tie drevené člnky sa v prípade záujmu dajú podľa potreby dokúpiť aj zvlášť ku každým krosnám podľa veľkosti. Ďakujem.
 • Spýtal sa: katarins
  dňa 23.11.2019
  Prosim Vas pri stredne velkych krosnach je tam sj pohybliva cast prip hreben ktorou sa prevlecena nit zatlaca? dakujem pekne Odpoveď
  Dobrý deň, na krosnách sa horný aj spodný rám (ten valec) dá otáčať, takže utkaný vzor sa tým pádom dá posunúť dozadu a utkať tak približne dvoj-násobne dlhý koberček ako je celová výška krosien. Súčasťou balenia nie je hrebeň na zatláčanie utkanej nite, na tento úkon sa výborne hodí klasický hrebeň na česanie. Ďakujem.
E-mail: *
Meno:

26 ďalších produktov v rovnakej kategórii: