Drevené krosná, tkanie

Výrobcovia

Latest posts

IMP-EX Drevené krosná - stredne-veľké

IMP-EX

0249-90

8+
38 x 60 x 4 cm

Cena: 17,80 € s DPH

Skladom


Ručné krosná strednej vel'kosti sú vyrobené z dreva, dajú sa na nich vyhotoviť malé koberčeky, dečky, rôzne obrusy a tašky. Drevené krosná stredne-veľké sú dodávané už s nahodenou osnovou na tkanie (osnova je z priadze v prírodnej farbe) a taktiež je k nim pribalený 1 kus dreveného člnku s vidlicovým zakončením na navinutie priadze na tkanie. Práca s nimi je vel'mi jednoduchá a zvládne ju aj laik. Uplatnenie nájdu najmä v školách na pracovnom vyučovaní alebo výtvarnej výchove, l'udových školách umenia, ako aj v remeselníckych dielniach.

Prílohy na stiahnutie

Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Monika Tokajová
    dňa 19.09.2018
    Dobrý deň, prosím Vás, ku dreveným krosnám stredne veľkým a k mini a taktiež ku krosnám na pavúčie tkanie dodávate člnok aj na samotné tkanie? Alebo je potrebné objednávať zvlášť. Ďakujem. Odpoveď
    Dobrý deň, ku všetkým ručným krosnám s prehadzovačkou na boku - mini, malé, stredne-veľké a veľké je v cene krosien pribalený vždy 1 člnok ku krosnám, pavúčie tkanie člnok neobsahuje. Tie drevené člnky sa v prípade záujmu dajú podľa potreby dokúpiť aj zvlášť ku každým krosnám podľa veľkosti. Ďakujem.
E-mail: *
Meno:

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: