Kategórie

Výrobcovia

Drevené krosná - veľké

IMP-EX

0248-90

8+
55 x 86 x 4 cm

Cena: 28,90 € s DPH

Skladom


Ručné vel'ké krosná sú vyrobené z dreva, dajú sa na nich vyhotoviť malé koberčeky, dečky, rôzne obrusy a tašky. Drevené krosná veľké sú dodávané už s nahodenou osnovou na tkanie (osnova je z priadze v prírodnej farbe) a taktiež je k nim pribalený 1 kus dreveného člnku s vidlicovým zakončením na navinutie priadze na tkanie.

Viac detailov

Ručné vel'ké krosná sú vyrobené z dreva, dajú sa na nich vyhotoviť malé koberčeky, dečky, rôzne obrusy a tašky. Drevené krosná veľké sú dodávané už s nahodenou osnovou na tkanie (osnova je z priadze v prírodnej farbe) a taktiež je k nim pribalený 1 kus dreveného člnku s vidlicovým zakončením na navinutie priadze na tkanie. Práca s nimi je vel'mi jednoduchá a zvládne ju aj laik. Uplatnenie nájdu najmä v školách na pracovnom vyučovaní alebo výtvarnej výchove, l'udových školách umenia, ako aj v remeselníckych dielniach.

Prílohy na stiahnutie

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: katy
  dňa 11.11.2017
  Dobry den, prosim vas, okrem rozmerov su ake rozdiely v tychto krosnach oproti stredne velkym a malym? Je rozdiel len v tej dlzke, co znamena, ze tam vie dieta zhotovit dlhsi vyrobok? kolko zarezov je v tych 'palickach'? Odpoveď
 • Spýtal sa: katarina cerovska
  dňa 26.11.2017
  chcem sa opytat ci potrebujem k velkemu tkacskemu stavu objednat aj ihlicu a hreben dakujem Odpoveď
  Všetky drevené krosná sú dodávané s nahodenou osnovou z priadze a je k nim aj jeden drevený člnok na tkanie. Pokiaľ chcete tkať naraz s viacerými farbami, odporúčame dokúpiť drevené člnky k príslušným krosnám podľa veľkosti. Špeciálny hrebeň, ktorým sa upravujú utkané vlákna nie je potrebné dokupovať, úplne postačí aj obyčajný hrebeň na vlasy.
 • Spýtal sa: Beata
  dňa 05.10.2019
  Dobrý deň, akú šírku tkaniny utkám na Vašich krosnách Kód 0248-90 ? Odpoveď
  Dobrý deň, na veľkých krosnách utkáte tkaninu so šírkou cca 40 cm.
 • Spýtal sa: Vèra
  dňa 08.11.2019
  Dobry deň.Prosim Vás daju sa objednať IMP-EX krosna veľke. Až ano tak by som si ich objednala . Ďakujem za vybavenie. Šifrová Májiková Odpoveď
  Dobrý deň, drevené krosná - veľké boli teraz istú dobu vypredané, ale mali by nám opäť prísť na sklad niekedy v priebehu tohto týždňa od 11.11.2019. Keď ich budeme mať fyzicky skladom, tento stav aktualizujeme aj v našom e-shope, takže následne sa budú dať objednať. Ďakujem.
 • Spýtal sa: Iveta
  dňa 09.11.2019
  Dobry den,kedy budete mat velke krosna Dakujem0 Odpoveď
  Dobrý deň, drevené krosná - veľké boli teraz istú dobu vypredané, ale mali by nám opäť prísť na sklad niekedy v priebehu tohto týždňa od 11.11.2019. Keď ich budeme mať fyzicky skladom, tento stav aktualizujeme aj v našom e-shope, takže následne sa budú dať objednať. Ďakujem.
 • Spýtal sa: Monika
  dňa 09.02.2020
  Dobrý večer, ja by som sa chcela opýtať akú maximálnu veľkosť sa dá utkat na veľkých krosnach. Šírku som nasla že 40cm,a dĺžka? Odpoveď
  Dobrý deň, na týchto krosnách sa dá utkať 2-násobná dĺžka rozmeru výšky, to znamená, že je to cca 150 cm. Ďakujem.
 • Spýtal sa: petranemcova@centrum.sk
  dňa 04.02.2021
  Dobrý deň,budete ešte mať tie veľké krosna? Ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, áno, veľké krosná budú opäť dostupné už v priebehu najsledujúceho pracovného týždňa (okolo 10.2.). Ďakujem.
 • Spýtal sa: Mirka
  dňa 05.08.2021
  Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či ešte budete mať skladom veľké krosná, prípadne iný typ s rozmermi nad 50x80 cm. Ďakujem! Odpoveď
  Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem o veľké krosná, práve dnes sme ich opäť naskladnili, takže sa dajú znova objednať ;) Ďakujem.
 • Spýtal sa: Anna Rovnerová
  dňa 06.08.2021
  Dobrý deň, poprosím budete mať ešte v ponuke veľké krosná? Momentálne ich máte vypredané. Ďakujem Rovnerová Odpoveď
  Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem o veľké krosná, práve dnes sme ich opäť naskladnili, takže sa dajú znova objednať ;) Ďakujem.
 • Spýtal sa: Jaroslava
  dňa 06.01.2023
  Dobrý deň. Poprosím o informáciu, kedy budete mať v ponuke veľké krosná a príslušenstvo k nim. Ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem, drevené krosná sú opäť dostupné, no príslušenstvo k nim - drevený člnok je žiaľ momentálne stále vypredaný. Ďakujem.
 • Spýtal sa: mONIKA
  dňa 07.02.2023
  Dobrý deň, aký materiál okrem tričkoviny sa da využiť na krosno? Ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, na krosná sa dá využiť hocijaký materiál podľa vlastnej fantázie - rôzne bavlnky, priadza na tkanie, nite, rôzne textilné zvyšky a pod.
E-mail: *
Meno:

25 ďalších produktov v rovnakej kategórii: