Drevené krosná, tkanie

Výrobcovia

Latest posts

IMP-EX Drevené krosná - veľké

IMP-EX

0248-90

8+
55 x 86 x 4 cm

Cena: 21,80 € s DPH

Skladom


Ručné vel'ké krosná sú vyrobené z dreva, dajú sa na nich vyhotoviť malé koberčeky, dečky, rôzne obrusy a tašky. Drevené krosná veľké sú dodávané už s nahodenou osnovou na tkanie (osnova je z priadze v prírodnej farbe) a taktiež je k nim pribalený 1 kus dreveného člnku s vidlicovým zakončením na navinutie priadze na tkanie. Práca s nimi je vel'mi jednoduchá a zvládne ju aj laik. Uplatnenie nájdu najmä v školách na pracovnom vyučovaní alebo výtvarnej výchove, l'udových školách umenia, ako aj v remeselníckych dielniach.

Prílohy na stiahnutie

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: katy
  dňa 11.11.2017
  Dobry den, prosim vas, okrem rozmerov su ake rozdiely v tychto krosnach oproti stredne velkym a malym? Je rozdiel len v tej dlzke, co znamena, ze tam vie dieta zhotovit dlhsi vyrobok? kolko zarezov je v tych 'palickach'? Odpoveď
 • Spýtal sa: katarina cerovska
  dňa 26.11.2017
  chcem sa opytat ci potrebujem k velkemu tkacskemu stavu objednat aj ihlicu a hreben dakujem Odpoveď
  Všetky drevené krosná sú dodávané s nahodenou osnovou z priadze a je k nim aj jeden drevený člnok na tkanie. Pokiaľ chcete tkať naraz s viacerými farbami, odporúčame dokúpiť drevené člnky k príslušným krosnám podľa veľkosti. Špeciálny hrebeň, ktorým sa upravujú utkané vlákna nie je potrebné dokupovať, úplne postačí aj obyčajný hrebeň na vlasy.
E-mail: *
Meno:

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: