Drevené krosná, tkanie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  Materiál na tkanie - tričkové klbko - 25 dkg


  25TK

  6+
  25 dkg - cca 45 m

  Cena: 1,60 € s DPH

  Skladom


  Veľmi vhodný materiál na tkanie na ručných krosnách pre deti je z textilu, ponúkame ho v klbkách rôznych veľkostí. Svojim zložením pripomína tričkovinu, ktorá je nastrihaná na dlhé pásy. Jedno klbko s hmotnosťou 25 dkg má na dĺžku cca 45 metrov (jednotlivé tričkové pásiky sú spolu zviazané na hrčku).
  Je možné objednať klbká jednofarebné, alebo pestrofarebné so vzorom (konkrétnu farbu alebo vzor...

  Viac detailov

  Veľmi vhodný materiál na tkanie na ručných krosnách pre deti je z textilu, ponúkame ho v klbkách rôznych veľkostí (klbká sú v rozličných veľkostiach od cca 13 dkg - 30 dkg). Svojim zložením pripomína tričkovinu, ktorá je nastrihaná na dlhé pásy. Jedno klbko s hmotnosťou 25 dkg má na dĺžku cca 45 metrov (jednotlivé tričkové pásiky sú spolu zviazané na hrčku).
  Je možné objednať klbká jednofarebné, alebo pestrofarebné so vzorom (konkrétnu farbu alebo vzor materiálu však nevieme zaručiť, závisí od dostupnosti u dodávateľa).
  Pri objednávaní tohto tovaru uveďte prosím v Poznámke v objednávkovom formulári, o aký typ tričkových klbiek máte záujem - napr. 1 x jednofarebné a 1 x pestrofarebné klbko so vzorom, ďakujeme.

  Otázky k produktu

  E-mail: *
  Meno:

  24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: