Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Materiál na tkanie - tričkové klbko - 1 kg


100TK

6+
1 kg - cca 180 m

Cena: 5,90 € s DPH

Skladom


Veľmi vhodný materiál na tkanie na ručných krosnách pre deti je z textilu, ponúkame ho v klbkách rôznych veľkostí. Svojim zložením pripomína tričkovinu, ktorá je nastrihaná na dlhé pásy. Jedno klbko s hmotnosťou 25 dkg má na dĺžku cca 45 metrov (jednotlivé tričkové pásiky sú spolu zviazané na hrčku).
Nie je možné objednať klbká v konkrétnej farbe!

Viac detailov

Veľmi vhodný materiál na tkanie na ručných krosnách pre deti je z textilu, ponúkame ho v klbkách rôznych veľkostí (klbká sú v rozličných veľkostiach od cca 13 dkg - 30 dkg). Svojim zložením pripomína tričkovinu, ktorá je nastrihaná na dlhé pásy. Jedno klbko s hmotnosťou 25 dkg má na dĺžku cca 45 metrov (jednotlivé tričkové pásiky sú spolu zviazané na hrčku).
Nie je možné objednať klbká v konkrétnej farbe! (konkrétnu farbu, alebo vzor materiálu žiaľ nevieme zaručiť, pretože to závisí od aktuálnej dostupnosti materiálu u dodávateľa).

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: Mária
  dňa 15.01.2023
  dobrý deň mála by som záujem o 3 odtiene modrej , 3 odtiene zelenej, 3 odtiene hnedej a žltú každý odtieň aspoň 3 kg. žltej tiež ďakujem Odpoveď
  Dobrý deň, žiaľ farebné prevedenie tričkových klbiek nevieme odoslať podľa požiadavky, alebo jej vieme vyhovieť len čiastočne, nakoľko disponujeme sortimentom v takom prevedení, ako nám príde od dodávateľa. Ďakujem za Vaše porozumenie.
 • Spýtal sa: Michal Bartoš
  dňa 01.08.2023
  Dám zadarmo materiál na tkanie kobercov cca 6 vriec vo farbách biela, zelená ružová, modrá béžová. Už dlhšie doma netkáme... Odpoveď
  Dobrý deň, napíšte nám prosím mail na info@najhracky.sk, prípadne tiež tel. kontakt, aby sme sa s Vami vedeli spojiť, ďakujem.
E-mail: *
Meno:

21 ďalších produktov v rovnakej kategórii: