Kategórie

Výrobcovia

UGEARS Drevený mechanický model - Parná lokomotíva 460 s tendrom

UGEARS

5199

Cena: 73,90 € s DPH

-3,00 €

76,90 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje 443 častí
Veľkosť lokomotívy: 315 x 100 x 125 mm
Veľkosť tendra: 160 x 90 x 115 mm

Viac detailov


Užite si jazdu na parnej lokomotíve od Ugears! Tento realistický model obsahuje všetko, čo by skutočná lokomotíva mala mať. Motor dokážete ovládať za pomoci páky, vo vnútri lokomotívy nájdete aj prístrojový panel, či výsuvný rebrík pod dverami rušňovodiča. Pre vaše pohodlie sú kúsky stavebnice pripravené na jemné vylamovanie z preglejkového podkladu.

Mechanická drevená 3D stavebnica lokomotívy, ktorá je nezmazateľným symbolom 19. storočia, spája všetky mechanické a technické inovácie a ocenia ju včetci milovníci vlakových modelov.

Tento model určite zaujme a patrí medzi tie najkrajšie a najzložitejšie modely Ugears. Očarí svojimi bohatými detailmi a reálnym vzhľadom. Za povšimnutie stojí veľmi detailne vybavené stanovište rušňovodiča so zasúvateľným rebríkom, art-deco kotlom, vybavenou prístrojovou doskou a otvorenými dvierkami od uhlia. Lokomotívu síce poháňa gumičkový motor a prevodovka namiesto horúcej pary, ale inak hlavný mechanizmus vyzerá a funguje ako skutočný parný stroj. Sú vidieť asynchrónne piesty a ventily, ktoré prevádzajú energiu do hnacích kolies cez pohyblivý systém tyčí, spojov a kľučiek. Lokomotíva má dojazd až 5 metrov, samozrejme, záleží od natiahnutia najväčšieho motora, ktorý je v lokomotíve použitý.

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

Balenie obsahuje 443 častí
Veľkosť lokomotívy: 315 x 100 x 125 mm
Veľkosť tendra: 160 x 90 x 115 mm
Veľkosť balenia: 370 x 170 x 40 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

UGEARS Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

26 ďalších produktov v rovnakej kategórii: