Drevené mechanické modely

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  UGEARS Drevený mechanický model - Mechanické divadlo

  UGEARS

  120174

  14r+
  balenie: 37 x 17 x 4 cm

  Cena: 34,90 € s DPH

  Skladom


  Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
  Balenie obsahuje: 70 častí
  Veľkosť modelu: 213×77×189 mm

  Viac detailov

  Mechanické drevené 3D divadlo, ktoré vás ako mávnutím čarovného prútika vráti do detstva, do sveta rozprávok a rozprávkových postáv. Sami môžete byť scenáristom a vymýšľať príbehy o statočnom rytierovi, princeznej, zlom drakovi či podlej čarodejnici. Na hrade vás privíta kráľ a jeho vtipný šašo.
  Krásne prepracované detaily. Rozprávkový a zábavný model. Plne funkčný a pohyblivá stavebnice. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu

  Balenie obsahuje: 70 častí
  Veľkosť modelu: 213×77×189 mm

  Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

  Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

  Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

  UGEARS Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.

  Otázky k produktu

  E-mail: *
  Meno:

  5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: