Drevené mechanické modely

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

UGEARS Drevený mechanický model - Mechanické divadlo

UGEARS

120174

14r+
balenie: 37 x 17 x 4 cm

Cena: 34,90 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje: 70 častí
Veľkosť modelu: 213×77×189 mm

Viac detailov

Mechanické drevené 3D divadlo, ktoré vás ako mávnutím čarovného prútika vráti do detstva, do sveta rozprávok a rozprávkových postáv. Sami môžete byť scenáristom a vymýšľať príbehy o statočnom rytierovi, princeznej, zlom drakovi či podlej čarodejnici. Na hrade vás privíta kráľ a jeho vtipný šašo.
Krásne prepracované detaily. Rozprávkový a zábavný model. Plne funkčný a pohyblivá stavebnice. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu

Balenie obsahuje: 70 častí
Veľkosť modelu: 213×77×189 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

UGEARS Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: