Drevené mechanické modely

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

UGEARS Drevený mechanický model - Železničné koľaje s priecestím

UGEARS

120266

14r+

Cena: 34,90 € s DPH

Skladom


Toto jedinečné mechanické 3D puzzle je vyrobené z vysoko kvalitnej brezovej preglejky.  Pre zostavenie modelu nie je potrebné  použitie lepidla ani iných nástrojov (vyhotovené diely možno ľahko dostať z drevených rámov jednoducho vytlačením a poskladať).
Balenie obsahuje: 200 častí
Veľkosť modelu: 4070x120x225 mm (4 metre koľají)
Viac detailov

Vlakový prejazd vrátane štyroch metrov koľají, po ktorých môže jazdiť lokomotíva. Prejazd má dve dvojramenné závory. Zatiahnutím za páku sa závory dvíhajú a zase sklápajú.

Balenie obsahuje: 200 častí
Veľkosť modelu: 4070x120x225 mm (4 metre koľají)

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Prepracované detaily a skladanie bez nutnosti lepenia zabezpečí zábavu všetkým, ktorí milujú tajomstvo prevodov, koliesok a ďalších mechanických súčiastok. 3D stavebnice sú vhodné pre rozvoj predstavivosti a sú neskutočne zábavné.

Krásne prepracované detaily. Plne funkčná a pohyblivá stavebnica. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu.

UGEARS Drevené mechanické modely 3D puzzle sú inšpirované skutočnými mechanizmai, stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti. Výrobcovia veria, že budovanie týchto krásnych pracovných modelov by malo byť zábavné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Venovali sa technickému know-how, dôkladnému testovaniu produktov a kontrole kvality s jediným cieľom -  zabezpečiť, aby modely poskytovali pútavý a užitočný zážitok pre celú rodinu.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: