Kategórie

Výrobcovia

Legler Drevené potraviny na krájanie - ovocná torta

LEGLER

leg-7794

3+
výška cca 13 cm. Ø cca 21 cm

Cena: 29,90 € s DPH

Skladom


Táto skvelá drevená hračka by nemala chýbať v žiadnej detskej kuchynke, alebo na detskej párty. Pomocou hračky sa deti zábavnou formou naučia jedlo nielen pripraviť, ale taktiež servírovať. Torta sa dá krájať na dieliky a znovu pospájať vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými dielikmi.

Viac detailov

Táto skvelá drevená hračka by nemala chýbať v žiadnej detskej kuchynke, alebo na detskej párty. Pomocou hračky sa deti zábavnou formou naučia jedlo nielen pripraviť, ale taktiež servírovať. Torta sa dá krájať na dieliky a znovu pospájať vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými dielikmi. Deti si môžu podl'a vlastnej fantázie tortu taktiež ozdobiť sviečkami a rôznym ovocím. Balenie obsahuje dvoj-poschodovú tortu, farebné drevené sviečky, rôzne druhy ovocia, podnos na tortu, nožík, vidličku a naberačku na tortu. Všetko je vyrobené z masívneho dreva. Celá torta má priemer cca 21 cm a výšku 13 cm. Všetko je balené v papierovej krabici.

Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Jana Šolcová
    dňa 28.03.2018
    Dobry den,uvazujem nad kupou tejto torty(schneide geburtstagstorte za 28,90. Mozete sa mi pozriet,ci su dieliky na zdobenie torty(ovocie,sviecky) zastrkavacie-strkaju sa do dierok?niekde to nevidno na obrazku.a tiez,ci spodny rad torty siaha az do stredu.dakujem Odpoveď
    Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem o drevenú detskú tortu. Všetky doplnky na tortu (ovocie a sviečky) sa zastrkávajú do dierok na jednotlivých dielikoch torty. To, ako je riešená spodná časť torty žiaľ nie je vidno ani po rozbalení, lebo torta je zabalená vo fólii, ale predpokladám, že aj spodné dieliky torty sú vyrobené rovnako ako vrchné dieliky, čiže celé trojuholníky ;)
E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: