Kategórie

Výrobcovia

Melissa & Doug Drevené zvukové puzzle - Okolo domu

Melissa & Doug

10734

2+
22,2 x 29,5 x 1,9 cm

Cena: 11,90 € s DPH

-1,00 €

12,90 € s DPH

Skladom


Drevené zvukové puzzle obsahuje celkovo 8 dielikov, po ich zdvihnutí sa aktivuje zvuk a deťom tak hračka umožňuje vidieť a počuť, čo sa deje v každej izbe tohto rušného domu. Toto jedinečné zvukové puzzle umožňuje deťom objaviť hlas budíka ako prebúdza dieťa v spálni, zvuk motora auta v garáži, zvuk prskajúcich raňajok na sporáku v kuchyni a oveľa viac.

Viac detailov

UPOZORNENIE:
Zvukové senzory na tomto puzzle reagujú na svetlo, preto sa môže stať, že v tmavej miestnosti alebo v priestoroch, kde nie je denné svetlo, puzzle nebude vydávať zvuky. V takomto prípade ho stačí nasmerovať na okno, prípadne k izbovej lampe alebo osvetleniu.

Toto drevené zvukové puzzle obsahuje celkovo 8 dielikov, po ich zdvihnutí sa aktivuje zvuk a deťom tak hračka umožňuje vidieť a počuť, čo sa deje v každej izbe tohto rušného domu. Toto jedinečné zvukové puzzle umožňuje deťom objaviť hlas budíka ako prebúdza dieťa v spálni, zvuk motora auta v garáži, zvuk prskajúcich raňajok na sporáku v kuchyni a oveľa viac. Interaktívne zvukové puzzle pomáha rozvíjať jemnú motoriku a sluchové schopnosti dieťaťa.
Puzzle funguje na AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou hračky.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: