Farmland domáce zvieratká

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Animal Planet 387077 Koza domáca capko figúrka

Nové Animal Planet 387077 Koza domáca capko figúrka Zväčšiť
ANIMAL PLANET

387077

3+
11 x 3 x 9,5 cm

Cena: 4,10 € s DPH

Skladom


Animal Planet 387077 Koza domáca capko.

Koza a Cap - v poľnohospodárstve je to menej významné hospodárske zviera, ich chov je v prevažnej miere iba doplnkovým odvetvím živočíšnej výroby. Malé trsy vlasov pokrývajú kožu, ktorá visí z krku niektorých kôz. Nemajú žiadnu funkciu a sú považované za zvyšky žiabrových štrbín, ktoré cicavce zdieľali niekedy v minulosti.

Viac detailov

Animal Planet 387077 Koza domáca capko.

Koza a Cap - v poľnohospodárstve je to menej významné hospodárske zviera, ich chov je v prevažnej miere iba doplnkovým odvetvím živočíšnej výroby. Malé trsy vlasov pokrývajú kožu, ktorá visí z krku niektorých kôz. Nemajú žiadnu funkciu a sú považované za zvyšky žiabrových štrbín, ktoré cicavce zdieľali niekedy v minulosti.Spoločnosť Mojo sa od roku 2009 zaoberá dizajnom a výrobou vysoko-kvalitných modelov pre hru aj zberateľstvo. Poslaním firmy je vytvoriť modely s najlepšou kvalitou na trhu. Od roku 2012 firma zahájila spoluprácu s televíznym kanálom Discovery Animal Planet. Kombinácia vysoko profilovanej a medzinárodne uznávanej značky spolu so špičkovými modelmi zvierat sa ukázala ako nesmierne úspešná. V súčasnosti je sortiment značky Animal Planet k dispozícii vo viac ako 30 krajinách.

Slovo Mojo doslova znamená „vnútorná mágia". Cieľom firmy je prebudiť túto vnútornú mágiu a odhaliť dieťa, ktoré leží vo vnútri nás všetkých. Konečným cieľom firmy je vytváranie modelov, ktoré inšpirujú predstavivosť, podporujú pozitívnu rolu a vychovávajú a zároveň tiež zvyšujú povedomie o tomto krásnom svete, v ktorom žijeme.

Značka Animal Planet sa každoročne snaží vylepšovať, rozširovať a rozvíjať svoj sortiment postavičiek. Modely sú navrhnuté tak, aby potešily deti i zberateľov tým, že budú prechádzať líniou medzi realizmom a estetikou.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: