Kategórie

Zľavnené produkty

Výrobcovia

Animal Planet 387261 Nemecký ovčiak šteňa figúrka

ANIMAL PLANET

387261

3+
8 x 2 x 4 cm

Cena: 3,20 € s DPH

Skladom


Animal Planet 387261 Nemecký ovčiak šteňa.

Pravdepodobne ste to už vedeli, ale aj keď nemecký ovčiak je v prvých dvoch rokoch svojho života veľmi štíhly, rýchlo naberá obrovskú svalovú hmotu. Sú to veľké a silné psy. Ak nie sú správne vycvičené, môžu ľahko zhodiť dospelého muža na zem.

Viac detailov

Animal Planet 387261 Nemecký ovčiak šteňa.

Pravdepodobne ste to už vedeli, ale aj keď nemecký ovčiak je v prvých dvoch rokoch svojho života veľmi štíhly, rýchlo naberá obrovskú svalovú hmotu. Sú to veľké a silné psy. Ak nie sú správne vycvičené, môžu ľahko zhodiť dospelého muža na zem.Spoločnosť Mojo sa od roku 2009 zaoberá dizajnom a výrobou vysoko-kvalitných modelov pre hru aj zberateľstvo. Poslaním firmy je vytvoriť modely s najlepšou kvalitou na trhu. Od roku 2012 firma zahájila spoluprácu s televíznym kanálom Discovery Animal Planet. Kombinácia vysoko profilovanej a medzinárodne uznávanej značky spolu so špičkovými modelmi zvierat sa ukázala ako nesmierne úspešná. V súčasnosti je sortiment značky Animal Planet k dispozícii vo viac ako 30 krajinách.

Slovo Mojo doslova znamená „vnútorná mágia". Cieľom firmy je prebudiť túto vnútornú mágiu a odhaliť dieťa, ktoré leží vo vnútri nás všetkých. Konečným cieľom firmy je vytváranie modelov, ktoré inšpirujú predstavivosť, podporujú pozitívnu rolu a vychovávajú a zároveň tiež zvyšujú povedomie o tomto krásnom svete, v ktorom žijeme.

Značka Animal Planet sa každoročne snaží vylepšovať, rozširovať a rozvíjať svoj sortiment postavičiek. Modely sú navrhnuté tak, aby potešily deti i zberateľov tým, že budú prechádzať líniou medzi realizmom a estetikou.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii: