Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

S-SPORT Detská záhradná hojdačka - trojmiestna 1,83 m


DT-222

3+
d268 x š178 x v183 cm

Cena: 169,90 € s DPH

-10,00 €

179,90 € s DPH

Skladom


Táto detská trojmiestna záhradná hojdačka pozostáva z jednej dvojmiestnej hojdačky bez operadiel s kovovou konštrukciou a plastovými sedadlami a dvoch jedno-miestnych plastových hojdačiek, vďaka čomu sa naraz môžu zahrať na hojdačke až 4 deti. Súčasťou je taktiež hojdačkový rám, na ktorom sú hojdačky pre deti umiestnené.

Viac detailov

Táto detská trojmiestna záhradná hojdačka pozostáva z jednej dvojmiestnej hojdačky bez operadiel s kovovou konštrukciou a plastovými sedadlami a dvoch jedno-miestnych plastových hojdačiek, vďaka čomu sa naraz môžu zahrať na hojdačke až 4 deti. Súčasťou je taktiež hojdačkový rám, na ktorom sú hojdačky pre deti umiestnené. Hojdačkový rám má pevnú a stabilnú farebnú kovovú konštrukciu. Nosnosť jednej detskej hojdačky je 45 kg. Výška hojdačky - rámu je 1,83 m od zeme. Tento výrobok si vyžaduje nenáročnú montáž a pre väčšiu bezpečnosť detí pri hre sa odporúča osadiť rám detskej hojdačky do zeme alebo do betónu.
Detská záhradná hojdačka je odporúčaná pre deti od 3 rokov, výlučne na domáce použitie, nie je vhodná ako doplnok na výstavbu detských ihrísk! Kovová konštrukcia detskej hojdačky by nemala stáť na hladkom povrchu alebo na asfalte!
Uvedená cena je za hojdačkový rám vrátane troch hojdačiek (ako na obrázku).
Rozmery balenia: 164x25x13,5 cm.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: