Hopsadlá pre deti

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

VEGA Hopsadlo pre deti - Jednorožec modrý

Vegatoys

PU-PA304

2+
d60 x v52 cm, výška sedenia: 23 cm

Cena: 15,90 € s DPH

Skladom


Nafukovacie hopsadlo v podobe jednorožca v modrej farbe bolo vytvorené pre hopsanie, skákanie, sedenie a ku hre predovšetkým pre menšie deti. Hopsadlo okrem toho, že nabáda dieťa k pohybu a podporuje rozvoj jeho motorických zručností, výborne napomáha pri správnej koordinácii. Dieťa sa posadí, chytí zvieratko za ušká a môže veselo skákať. Pri skákaní na hopsadle si deti posilujú svaly na chrbte a nohách, takže sa jedná nielen o štýlovú hračku, ale aj o športovú a rehabilitačnú pomôcku.
Hopsadlo pre deti je vhodné do interiéru i exteriéru – určené výhradne na jemné a neostré povrchy ako je napríklad tráva, piesok, dlažba, parkety a i.
Súčasťou balenia je pumpička na nafukovanie hopsadla.
Nosnosť hopsadla pre deti je 20 kg.

Rozmery :

  • Výška sedacej plochy : 23 cm
  • Výška zvieratka : 52 cm
  • Dĺžka zvieratka : 60 cm

Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Soňa
    dňa 03.06.2019
    Dobrý deň, prosím vás ak by som hopsadlo objednala zajtra - utorok. Vedeli by ste mi ho prosím poslať do piatku? Na farbe ani nezáleží, ak by nebolo modré môže byť hopsadlo aj inej farby. Dakujem. Odpoveď
    Dobrý deň, detské hopsadlá - jednorožce máme skladom takmer všetky (neviem teraz či aj v modrej farbe, ale v ružovej, dúhovej určite áno), takže ak ho zajtra objednáte do 12:00 hod, myslím, že ho stihneme ešte v ten istý deň poobede aj odoslať, takže by Vám zásielka bola doručená na ďalší pracovný deň, t.j. v stredu ;)
E-mail: *
Meno:

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: