Kategórie

Výrobcovia

Kruzzel 17489 Detský stan Domček so svetielkami 126x90x130cm ružový


17489

3+
d130 x š90 x v126 cm

Cena: 24,90 € s DPH

-4,00 €

28,90 € s DPH

Skladom


Detský látkový stan pre deti v tvare domčeka s LED svetielkami je vysnívaným darčekom pre každé dievčatko. Detský domček má 3 okná z jemnej sieťoviny a pohodlný vchod. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte sa s deťmi na malé kráľovstvo a pomôžte im postaviť krásny domček.

Viac detailov

Detský stan v tvare zámku pre malé princezné a ich kamarátky v ružovej farbe. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte sa s deťmi na malé kráľovstvo a pomôžte im postaviť krásny domček s LED svetielkami, v ktorom sa môžu hrať aj odpočívať!
Súprava obsahuje praktickú tašku, ktorá uľahčuje skladovanie a prepravu stanu.
Súčasťou stanu sú aj LED svetielka, ktoré sú napájané 2 x AA batériami (batérie nie sú súčasťou balenia), to umožňuje ich použitie vonku aj vo vnútri stanu, pretože nemusíte hľadať miesto s elektrinou. Farba svietidiel je ružová a biela. Celok pozostáva z 20 lámp. Lano s lampami je dlhé 2,8 m.

  • vek: od 3 rokov
  • ocenenia: CE, EN 71
  • materiál: polyester, plast
  • Rozmery stanu: d130 x š90 x v126 cm
  • Hmotnosť: 1,20 kg

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: