Kategórie

Výrobcovia

ÉCOIFFIER detský zeleninový stánok 100% Chef so 40 doplnkami

ÉCOIFFIER

1744

18m+
55 x 40 x 69 cm

Cena: 29,90 € s DPH

Skladom


ÉCOIFFIER detský zeleninový stánok 100% Chef je pekná, moderná a komplexne vybavená hračka. Celý je prevedený v zeleno-červenej farebnej kombinácii. Vyrobený je z veľmi kvalitných plastov, ktoré sú odolné a dlho vydržia. Stojí na dvoch kolieskach, ktoré sa ľahko kotúľajú.

Stolík je pevný a stabilný. Tento obchodík pozostáva z dvoch poschodí. Spodné podlažie slúži na odloženie tovaru. Nákupný košík s rúčkou, ktorú vie dieťa ľahko uchopiť, pretože je presne vytvarované pre malú detskú ručičku, je uchytený na hornom poschodí. Na vrchu je tiež priestor pre tovar. Je v zaoblenom tvare polkruhu poskytuje dostatok miesta. Na oboch stranách sú kvietky, ktoré doplňujú dva stĺpy nádherného okienka so zelenou strieškou. V tejto časti dieťa nájde, papriku ale aj šalátovú uhorku a mrkvu, ktoré sú v nádherných debničkách, ktoré imitujú tie skutočné drevené. Na druhej strane okienka je zas pokladňa a váha na váženie tovaru, presne ako v naozajstnom stánku so zeleninou.

Spolu obsahuje až 40 doplnkov. Ku všetkému je aj cenovka. K dispozícii je aj druhý nákupný vozík na kolieskach s dlhou zelenou rúčkou. Je vhodný pre deti vo veku od 18 mesiacov.

 

 

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: