Hračky a hry na obchod

Výrobcovia

Detská pokladňa Smoby Mini Shop s terminálom - modrá

SMOBY

350105

3+
d19 x š15 x v29 cm

Cena: 28,90 € s DPH

Skladom


Detská pokladňa Mini Shop od Smoby s množstvom funkcií je hračka, bez ktorej sa nezaobíde ani jeden malý predavač. Pokladňa pre deti má realistický dizajn, množstvo funkcií a doplnkov, vďaka čomu sa veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou každého chlapca či dievčaťa. Je to úžasná elektronická hračka pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na predavačov. Deti si môžu odvážiť svoj produkt na mechanickej váhe, na ktorej je vyobrazené ovocie a zelenina. Tovar dieťa blokuje na klávesnicovej pokladni a cena sa mu zobrazí na displeji. Súčasťou pokladne je klávesnica s číslami, ktorá plní aj funkciu skutočnej kalkulačky, a tak sa dieťa zoznamuje prostredníctvom hry s matematikou a princípom počítania.
Produkty sa dajú aj oskenovať, presne ako na naozajstnej pokladni. Skener po zatlačení tlačidla vydáva zvuk. Pri platení cez platobný terminál zákazník použije kartu a následne dostane z pokladne doklad o kúpe ako v skutočnej predajni. Detská registračná pokladňa v kombinácii tyrkysovej a zelenej farby je vybavená taktiež mikrofónom, ktorým pokladník upozorňuje návštevníkov svojho detského obchodu o akciách a novinkách. Ďalej v balení nájdete 2 krabičky a plechovku tovaru, mince, papierové bankovky, pokladničné kartičky-bloky, bankomatovú kartu. Pokladňa pre deti s váhou je replikou ozajstnej pokladne a obsahuje všetko pre realistickú hru na predavačov.
Funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Otázky k produktu

 • Spýtal sa: Zuzana Plešková
  dňa 18.12.2017
  Dobrý večer chcem sa opýtať ked by som utorok urobila objednavku prisla by mi do piatku Detská pokladňa Smoby Mini Shop s terminálom - modrá ? Dakujem Zuzana Odpoveď
  Dobrý večer, detskú pokladňu s terminálom ešte stihneme odoslať tak, aby Vám prišla do piatku ;) Ďakujem.
 • Spýtal sa: Zuzana Plešková
  dňa 18.12.2017
  Dobry den a viete mi do vianoc dorucit aj tu supravu kde je ten nakupny vozik a cela suprava vola sa to SMOBY Detský obchod City Shop s potravinami a pokladňou - tyrkysový?? Tam mate dorucenie 1-5 dni tak ci mi viete zistit ked do objednam vlozenim do kosika utorok ci.to piatok pride dakujem Zuzana Odpoveď
  Dobrý večer, ten detský obchodík Vám už žiaľ do Vianoc doručiť nevieme. Dodanie do Vianoc garantujeme už len na hračky, ktoré máme skladom. Hračky, pri ktorých je poznámka Dodávame od 1-5 prac.dní, tie nemáme fyzicky skladom, musíme ich najprv objednať u dodávateľov a následne keď nám prídu, tak ich odosielame, preto odosielanie trvá viac dní a do Vianoc už takýto tovar neposielame. Ďakujem za porozumenie.
E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: