Hračky a hry na obchod

Zľavnené produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

PLAY GO Detský predajný stánok na kolieskach Juice & Candy Bar

PLAY GO

3300

5+
balenie: 55 x 46,2 x 30,4 cm

Cena: 29,90 € s DPH

Skladom


S takýmto úžasným vozíkom v podobe stánku na kolieskach zaručene očaríš svojich kamarátov. Stánok na kolieskach obsahuje dvojitý dávkovač nápojov, taktiež dvojitý dávkovač na cukríky alebo čokoládu a tiež má zabudovaný mlynček na ľad, pomocou ktorého si deti môžu vyrobiť chutné smoothies alebo ochutené ľadové nápoje (potraviny ako džúsy, nápoje, sladkosti, čokoláda a iné nie sú súčasťou balenia!).

Viac detailov

S takýmto úžasným vozíkom v podobe stánku na kolieskach zaručene očaríš svojich kamarátov. Stánok na kolieskach obsahuje dvojitý dávkovač nápojov, taktiež dvojitý dávkovač na cukríky alebo čokoládu a tiež má zabudovaný mlynček na ľad, pomocou ktorého si deti môžu vyrobiť chutné smoothies alebo ochutené ľadové nápoje (potraviny ako džúsy, nápoje, sladkosti, čokoláda a iné nie sú súčasťou balenia!). Stánok na kolieskach má odnímateľnú rúčku, takže si ho v prípade potreby deti môžu ľahko premiestniť na akékoľvek miesto. Po skončení hry spodná časť predajného stánku slúži ako úložný box, dajú sa do neho odložiť poháriky a iné doplnky (súčasťou balenia sú poháriky a kalíšky).

Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Veronika
    dňa 08.06.2018
    Dobry vecer mozem.poprosit kde najdem viacej informacii o tomto.produkte zaujima ma obsah a funkcie tochto vozika dakujem Odpoveď
    Dobrý deň, podrobnejší popis k tejto hračke sme doplnili v detaile produktu ;) Stánok má dvojitý dávkovač cukroviniek alebo čokolády, dvojitý dávkovač nápojov a má tiež zabudovaný mlynček na ľad, takže si deti môžu zhotoviť smoothie alebo iné ľadové nápoje. Súčasťou hračky sú poháriky a kalíšky, potraviny nie sú súčasťou balenia.
E-mail: *
Meno:

27 ďalších produktov v rovnakej kategórii: