Kočíky pre bábiky

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  Écoiffier Nursery obojstranný kočiarik pre bábiku

  ÉCOIFFIER

  ECO2847

  18m+
  d45 x š32 x v51 cm

  Cena: 14,90 € s DPH


  Kočík pre bábiku Nursery je plastový kočiarik s hlbokým dnom, vysoký 51 cm, vyznačuje sa nízkou váhou a poskytne dievčatkám dostatok priestoru pre pohodlné uloženie bábiky. Štýlový kočík má pravý francúzsky dizajn a farebné prevedenie. Tento multifunkčný kočík môžu malé mamičky používať ako letný kočík alebo plný kočík, a to jednoduchým prehodením striešky.Do kočíka sa zmestí bábika s výškou 32cm.

  Viac detailov

  Kočík pre bábiku Nursery je plastový kočiarik s hlbokým dnom, vysoký 51 cm, vyznačuje sa nízkou váhou a poskytne dievčatkám dostatok priestoru pre pohodlné uloženie bábiky. Štýlový kočík má pravý francúzsky dizajn a farebné prevedenie. Tento multifunkčný kočík môžu malé mamičky používať ako letný kočík alebo plný kočík, a to jednoduchým prehodením striešky. Do kočíka sa zmestí bábika s výškou 32 cm.

  Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša. Keď sa s bábikou rozprávajú, rozvíjajú sa ich komunikačné a jazykové schopnosti, fantázia a kreativita. Hra s detským kočíkom a bábikou u detí rozvíja pohybové zručnosti a motoriku, učí ich zodpovednosti.

  Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Martina
   dňa 19.03.2019
   Dobrý večer, chcela by som sa opýtať v akej farbe máte tento kočík na sklade, ďakujem. Odpoveď
   Dobrý deň, kočiarik je dostupný v takom farebnom prevedení, ako ho vidíte na obrázku. Ďakujem.
  • Spýtal sa: Anička
   dňa 03.07.2019
   Stihol by mi prísť do piatku keď dnes objednám ? Odpoveď
   Dobrý deň, kočiarik máme skladom, takže ak ho dnes doobeda objednáte, poobede ho odovzdáme prepravcovi, takže balík by Vám mal byť zajtra doručený.
  E-mail: *
  Meno:

  7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: