Kategórie

Výrobcovia

WOW Toys Fred smetiarske auto

WOW

1018

1½ - 5 rokov
44 x 24.7 x 18.5 cm

Cena: 45,50 € s DPH

Skladom


Vďaka tejto skvelej hračke majú deti možnosť hravou formou naučiť sa, ako sa likviduje triedený odpad. Fred je pestrofarebné smetiarske auto, ktoré funguje na zotrvačník. Táto milá hračka zaručene poteší všetky deti a ukáže im, že zbieranie smetí ešte nikdy nebolo také veselé!

Viac detailov

Vďaka tejto skvelej hračke majú deti možnosť hravou formou naučiť sa, ako sa likviduje triedený odpad. Fred je pestrofarebné smetiarske auto, ktoré funguje na zotrvačník. Táto milá hračka zaručene poteší všetky deti a ukáže im, že zbieranie smetí ešte nikdy nebolo také veselé! Fred deťom predvedie ako sa likviduje odpad, a to tak, že použije svoj predný nakladací kôš, aby potom vysypal kontajnery so smeťami do svojho žalúdka, kde ich spracuje, alebo ich povyberá a potom vysype vzadu. Autíčko je vybavené l'ahko ovládatel'nou úchytkou, vďaka čomu je hra ešte zábavnejšia.
Popis hračky:
•Smetiarske auto Fred, ktoré funguje na zotrvačník a ktoré vydáva zvuky motora ako pri skutočnej jazde
•Túto fantastickú 6-dielnu súpravu tvoria: tri kontajnery s triedeným odpadom, dievčatko Lucy, chlapec George a smetiarske auto Fred
Táto hračka je určená pre deti od 18 mes. - 5 rokov.
Výrobca: WOW Toys, Anglicko.

Niekol'ko dôležitých informácií o hračkách WOW:
•Všetky WOW hračky pre deti sú vyrobené z vysoko-kvalitnej, nerozbitnej umelej hmoty, odolajú nárazom aj pádom z výšky
•Hračky sú mechanické, to znamená, že si na fungovanie nevyžadujú žiadne batérie, pretože fungujú na zotrvačník
•Hračky majú pre deti aj náučný charakter (napr. Fred - smetiarske auto s triedeným odpadom)
•Všetky WOW figúrky postavičiek a zvieratiek sú navzájom kombinovatel'né pri hre, dajú sa vymieňať a vytvárať z nich zbierky
•Všetky WOW hračky sú bezpečné: neobsahujú ftaláty, sú farbené kvalitnými a zdraviu neškodlivými farbami, všetky hrany hračiek sú zaoblené pre maximálnu bezpečnosť detí pri hre.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: