Kategórie

Výrobcovia

Latest posts

Nové produkty

Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek
 • Penové puzzle pre deti s motívom rozprávkovej Minnie Mouse zaručene nájde uplatnenie v každej domácnosti s deťmi. Tieto penové dieliky sa dajú využiť na mnoho spôsobov a sú rovnako obľúbené u detí ako aj u rodičov.

 • JANOD detská magnetická kniha je krásna hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy. Magnetická detská hračka obsahuje 7 kartičiek s predlohami a 55 magnetických dielikov. Detská magnetická kniha je vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

 • Comansi Shrek - Šarkan rozprávková figúrka je vyrobená z plastu. Všetky Comansi rozprávkové postavičky sú ručne maľované, neobsahujú PVC ani ftaláty. Každá jedna figúrka je originálnym, detailne spracovaným a oficiálne licencovaným výrobkom, takže sa nejedná o žiadne napodobeniny z Číny a pod.

 • Comansi Shrek - Perníček rozprávková figúrka je vyrobená z plastu. Všetky Comansi rozprávkové postavičky sú ručne maľované, neobsahujú PVC ani ftaláty. Každá jedna figúrka je originálnym, detailne spracovaným a oficiálne licencovaným výrobkom, takže sa nejedná o žiadne napodobeniny z Číny a pod.

 • S takýmto krásnym dáždnikom bude odteraz každá prechádzka v daždi omnoho veselšia. Detský dáždnik má veselé pestré farby, drevená rukoväť je z lakovaného dreva a na jej konci je motív zajačika. Dáždnik má dĺžku 72 cm, po rozložení má priemer 82 cm.

 • S takýmto krásnym dáždnikom bude odteraz každá prechádzka v daždi omnoho veselšia. Detský dáždnik má veselé pestré farby, drevená rukoväť je z lakovaného dreva a na jej konci je motív macka. Dáždnik má dĺžku 72 cm, po rozložení má priemer 82 cm.

 • S takýmto krásnym dáždnikom bude odteraz každá prechádzka v daždi omnoho veselšia. Detský dáždnik má veselé pestré farby, drevená rukoväť je z lakovaného dreva a na jej konci je motív mačičky. Dáždnik má dĺžku 72 cm, po rozložení má priemer 82 cm.

 • S takýmto krásnym dáždnikom bude odteraz každá prechádzka v daždi omnoho veselšia. Detský dáždnik má veselé pestré farby, drevená rukoväť je z lakovaného dreva a na jej konci je motív myšky. Dáždnik má dĺžku 72 cm, po rozložení má priemer 82 cm.

 • S takýmto krásnym dáždnikom bude odteraz každá prechádzka v daždi omnoho veselšia. Detský dáždnik má veselé pestré farby, drevená rukoväť je z lakovaného dreva a na jej konci je motív žabky. Dáždnik má dĺžku 72 cm, po rozložení má priemer 82 cm.

 • Škrabacie obrázky poskytnú dokonalý relax a naviac si hotový obrázok môžete zarámovať, alebo len tak použiť ako dekoráciu. Tento set obsahuje: 16 rôznych predlôh na vyškrabávanie obrázkov, 3 rámiky na obrázky, 2 drevené ceruzky a háčiky na zavesenie obrázkov. Škrabacie obrázky sú vhodné pre deti ale siahajú po nich aj dospelí. Podporujú tvorivosť a...

 • JANOD detská magnetická kniha je krásna hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy. Magnetická detská hračka obsahuje 104 magnetických písmen, 12 dino magnetiek a 12 kartičiek s popisom jednotlivých dinosaurov (v cudzom jazyku). Detská magnetická kniha je vyrobená z kvalitných...

 • JANOD detská magnetická kniha je krásna hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy. Magnetická detská hračka obsahuje 8 kartičiek s predlohami a 36 magnetických dielikov. Detská magnetická kniha je vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

 • Detská súprava riadíkov na varenie s rozprávkovým motívom Frozen je skvelá hračka pre všetky deti, ktoré radi pomáhajú mamičke v kuchyni. Súprava riadov na varenie pre deti je ideálna do každej detskej kuchynky.Súprava riadov obsahuje celkovo 19 doplnkov. Doplnky tvoria tanieriky, príbory, poháriky, panvica s rúčkou, naberačka a ostatné kuchynské pomôcky...

 • Detská čajová súprava s rozprávkovým motívom Frozen je pekná hračka, vhodná pre deti od 3 rokov. Dievčenská hračka obsahuje 32 doplnkov: veľké a malé tanieriky, sady príborov, šálky, krčah na čaj, nádobku na mlieko, koláčiky a iné. Čajová súprava je vyrobená z kvalitného plastu. Je to ideálny darček pre všetky deti.

 • Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova, ktorá je kópiou skutočného žrebčinca s mnohými hracími variantmi. Jeho variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento **veľký žrebčinec,* ktorý má odnímateľnú strechu

 • Schleich 42165 príslušenstvo sedlo a uzda na rekreačné jazdenie. Toto sedlo je naozaj všestranné. Pri dlhej jazde zabezpečuje pohodlie, môže byť použité aj pri miernych skokoch. Okrem toho je pekné aj výzorovo a hodí sa pre veľkú časť koní. Správne sedlo vyhovuje nielen jazdcom, ale aj koňom.Doplnky Schleich® sú ručne maľované s realistickými detailami.

 • Pravidelné a dôkladné ošetrovanie vytvára vzájomnú dôveru medzi koňom a jazdcom. Je tiež dôležité, aby bol kôň zdravý. Atraktívne navrhnutý box pre starostlivosť o kone obsahuje všetko, čo jazdec potrebuje pre svojho koňa. Je obzvlášť dôležité očistiť konské kopyto po jazde, aby ste odstránili akékoľvek malé kamene, ktoré v nich boli chytené.

Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek