Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Latest posts

Nové produkty

Zobraziť 1 - 24 z 24 položiek
 • 6,50 € Skladom
  Nové
 • 6,50 € 7,50 € Skladom
  Nové Akcia

  Toto žriebä sa akurát učí lietať. Vyžaduje si hladenie a zdobenie. Zúčastňuje sa pretekov. Letí pri tom zo všetkých síl. Pegas je plaché zvieratko. Často ho nevídať. V lese pri zátoke žije celá rodinka. Toto žriebä je odvážnejšie ako jeho otecko. Odváži sa robiť aj mimoriadne riskantné manévre. Hrdo nosí dekorácie elfov. Tento pegas je mladučký a ešte...

  6,50 € 7,50 €
  Skladom
 • 11,75 € 12,75 € Skladom
  Nové Akcia

  Tento krásny jednorožec žije so svojou rodinou v zátoke. Je to kobyla. Rada sleduje svoje žriebä pri hraní. Má priateľov - elfov. Tí ho zdobia kvetmi a korálikmi. Pomôž im aj ty ! Tieto magické tvory sú veľmi plaché. Vidno ich len náhodne a veľmi zriedka. Pegasy a jednorožce sú pravdepodobne najkrajšie zvieratká. Každý jednorožec má magickú silu.

  11,75 € 12,75 €
  Skladom
 • 10,80 € 11,80 € Skladom
  Nové Akcia

  Michelle má nového priateľa - malého morského koníka menom Miniki. Je to jej obľúbenec. Objavila ho nedávno, v podmorskej kvetinovej záhrade. Odvtedy tvoria nerozlučnú dvojicu. Miniki v noci spáva na listoch a má rada papradie. Ruky Michelle sú pohyblivé. Príslušenstvo je odnímateľné.- obsah balenia:morská panna, baldachýn, malý morský koník, lekno,...

  10,80 € 11,80 €
  Skladom
 • 4,10 € Skladom
  Nové

  Najznámejšou líškou je líška červená - má charakteristickú červenú srsť. Na hrudi je biela. Veľký hustý chvost používa na udržanie rovnováhy pri behu. V chladnom období sa chvostom dokonca zohrieva. Točí si ho okolo tela. Líška je poľné myši, žaby, červy a aj ovocie.- rozmery zvieratka : 8,4 x 5,0 x 2,0 cm.

  4,10 €
  Skladom
 • 2,45 € 2,95 € Skladom
  Nové Akcia

  Sliepka znesie ročne okolo 250 - 300 vajec.Neexistujú 2 rovnaké vajcia - aj keď sa to tak na prvý pohľad môže zdať. Majú rozdielnu farbu a veľkosť. Vajcia sú biele, svetlohnedé, alebo tmavohnedé.Niekedy sú na nich aj škvrny, fľaky. Sliepky nohami škriabu zem a tak si hľadajú obilie, červy a hmyz. Táto hydina môže mať rôznu farbu - v závislosti od veku a...

  2,45 € 2,95 €
  Skladom
 • 2,95 € Skladom
  Nové

  Schleich 13771 domáce zvieratko mačka domáca sediaca.Mačky sú fascinujúce - ladne sa hýbu, sú pružné a majú výrazné oči. Rozlišujú chute slané, kyslé a horké, sladké rozlišovať nedokážu. Tieto zvieratká majú mimoriadny zmysel pre rovnováhu. Neublížia si ani pri väčšom páde. Hovorí sa, že vždy pristanú na nohy. A je to pravda...- rozmery zvieratka : 2,5 x...

  2,95 €
  Skladom
 • 2,95 € Skladom
  Nové

  Schleich 13836 domáce zvieratko mačka domáca.Mačka využíva svoje dlhé fúzy ako meradlo. Pomocou nich zisťuje, odhaduje, či sa do nejakého otvoru vojde, alebo nie. Staršie mačky majú fúzy dlhšie. Vekom sa stávajú menej mobilné. Mačka dokáže pohybovať ušami nezávisle od seba.- rozmery zvieratka : 6,6 x 5,6 x 1,7 cm.

  2,95 €
  Skladom
 • 69,90 € Dodávame do 1-5 pracovných dní
  Nové

  Detský obchod Supermarket so zmiešaným tovarom je moderná hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, vhodná pre všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Obchodík je zhotovený v krásnych farebných odtieňoch červenej, bielej, sivej, zelenej a červenej farby, vďaka ktorým rozžiari každú detskú izbu. 

  69,90 €
  Dodávame do 1-5 pracovných dní
 • 19,90 € Skladom
  Nové

  Táto skvelá sada drevených hračiek s potravinami na krájanie obsahuje rôzne časti, ktoré sa dajú "pokrájať" a opäť spojiť vďaka suchým zipsom, ktoré sú umiestnené medzi dvomi polovičkami potravín. Táto súprava ovocia obsahuje celkovo 7 kusov potravín väčších rozmerov a jeden nôž na krájanie. Všetky časti hračky sú balené v praktickej drevenej krabičke pre...

  19,90 €
  Skladom
 • 1,50 € Skladom
  Nové

  Takýto chutne vyzerajúci steak je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Steak je vyrobený z dreva, rozmery sú: dĺžka cca 10 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  1,50 €
  Skladom
 • 1,50 € Skladom
  Nové

  Takýto chutne vyzerajúci jogurt je skvelým doplnkom či už v detskej kuchynke pri hre na varenie, alebo v detskom obchodíku ako súčasť doplnkov na predávanie. Jogurt je vyrobený z dreva, rozmery sú: Ø cca 5,5 cm.Uvedená cena je za 1 kus!

  1,50 €
  Skladom
 • 3,30 € Skladom
  Nové

  Vďaka tejto šikovnej drevenej pomôcke sa dajú vel'mi jednoducho zhotoviť rôzne doplnky ako napr. náhrdelníky z nitiek, čiapky a mnoho iných. Celé zhotovovanie týchto predmetov spočíva v zhadzovaní navlečených očiek z háčikov na bábike.

  3,30 €
  Skladom
 • 1,70 € Skladom
  Nové
 • 7,50 € Skladom
  Nové

  Táto sada obsahuje 36 pestrofarebných fixiek s tenkým hrotom, ktoré sú ľahko zmývateľné z pokožky.Výrobca: CARIOCA, Taliansko.

  7,50 €
  Skladom
 • 3,60 € Skladom
  Nové

  Táto sada obsahuje 18 pestrofarebných fixiek s tenkým hrotom s hrúbkou 2,6 mm, ktoré sú ľahko zmývateľné z pokožky.Výrobca: CARIOCA, Taliansko.

  3,60 €
  Skladom
 • 8,90 € 9,90 € Skladom
  Nové Akcia

  Penové puzzle pre deti s motívom neposedných mačičiek zaručene nájde uplatnenie v každej domácnosti s deťmi. Tieto penové dieliky sa dajú využiť na mnoho spôsobov a sú rovnako obľúbené u detí ako aj u rodičov.

  8,90 € 9,90 €
  Skladom
 • 8,90 € 9,90 € Skladom
  Nové Akcia

  Penové puzzle pre deti s motívom veselých lám zaručene nájde uplatnenie v každej domácnosti s deťmi. Tieto penové dieliky sa dajú využiť na mnoho spôsobov a sú rovnako obľúbené u detí ako aj u rodičov.

  8,90 € 9,90 €
  Skladom
 • 3,90 € Skladom
  Nové

  Tento set hračiek do piesku obsahuje celkovo 6 častí, a to: vedierko do piesku so sitkom, 2 formičky do piesku, lopatku a hrable. Hračky do piesku sú skvelým doplnkom pri hrách nielen na pláži, ale aj v pieskovisku.  Hračky sú vyrobené z plastu, spĺňajú všetky európske kritériá kvality. Farebné prevedenie jednotlivých častí setu sa líši od vyobrazeného...

  3,90 €
  Skladom
 • 3,40 € Skladom
  Nové

  Tento set hračiek do piesku obsahuje celkovo 6 častí, a to: vedierko do piesku so sitkom, 2 formičky do piesku, lopatku a krhlu. Hračky do piesku sú skvelým doplnkom pri hrách nielen na pláži, ale aj v pieskovisku.  Hračky sú vyrobené z plastu, spĺňajú všetky európske kritériá kvality. Farebné prevedenie jednotlivých častí setu sa líši od vyobrazeného...

  3,40 €
  Skladom
 • 4,60 € Skladom
  Nové

  Tento set hračiek do piesku obsahuje celkovo 6 častí, a to: vedierko do piesku, 2 formičky do piesku, lopatku, hrable a krhlu. Hračky do piesku sú skvelým doplnkom pri hrách nielen na pláži, ale aj v pieskovisku.  Hračky sú vyrobené z plastu, spĺňajú všetky európske kritériá kvality. Farebné prevedenie jednotlivých častí setu sa líši od vyobrazeného...

  4,60 €
  Skladom
 • 54,90 € Skladom
  Nové

  DORUČENIE ZDARMA!!!Farebný záhradný domček pre deti má pevnú plastovú konštrukciu. Domček je vybavený veľkými otvárateľnými dverami.

  54,90 €
  Skladom
 • 54,90 € Skladom
  Nové

  DORUČENIE ZDARMA!!!Farebný záhradný domček pre deti má pevnú plastovú konštrukciu. Domček je vybavený veľkými otvárateľnými dverami.

  54,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 24 z 24 položiek