Kategórie

Výrobcovia

Melissa & Doug Magické pero Zvieratká Water WOW!

Melissa & Doug

MDG15376

3+
25 x 16 x 1 cm

Cena: 6,90 € s DPH

-1,55 €

8,45 € s DPH

Skladom


Maľovanie aj pre najmenších výtvarníkov umožňuje maľovanie bez farebných škvŕn pomocou tejto čarovnej omaľovánky. Čo je potrebné, je len voda: pre získanie živých farieb je potrebné priložené pero naplniť vodou a farbenie sa môže začať. Omaľovánka bsahuje 4 opakovane použiteľné stránky s tématikou zvieratiek. Po vyschnutí stránky sa vymaľované farby "stratia" a  obrázok sa môže vyfarbiť znova.

Viac detailov

Maľovanie aj pre najmenších výtvarníkov umožňuje maľovanie bez farebných škvŕn pomocou tejto čarovnej omaľovánky. Čo je potrebné, je len voda: pre získanie živých farieb je potrebné priložené pero naplniť vodou a farbenie sa môže začať. Omaľovánka bsahuje 4 opakovane použiteľné stránky s tématikou zvieratiek. Po vyschnutí stránky sa vymaľované farby "stratia" a  obrázok sa môže vyfarbiť znova a znova. Omaľovánka Water WOW je ideálna hračka, ktorá zabaví Vaše deti aj pri cestovaní alebo dlhšom čakaní v čakárni u lekára a pod.

Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Vlasta Bartošová
    dňa 17.05.2019
    Dobrý deň, máme vater wow maľovanie a potrebovali by sme doobjednať samostatné perá. Alebo by ste vedeli doporučiť kde by som to mohla objednať? ďakujem Odpoveď
    Dobrý deň, my žiaľ nedisponujeme náhradnými perami k omaľovánkam Water WOW. Ďakujem za porozumenie.
E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: