Omaľovánky pre deti

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  Melissa & Doug Magické pero Zvieratká Water WOW!

  Melissa & Doug

  5376

  3+
  25 x 16 x 1 cm

  Cena: 5,60 € s DPH

  -1,30 €

  6,90 € s DPH

  Skladom


  Maľovanie aj pre najmenších výtvarníkov umožňuje maľovanie bez farebných škvŕn pomocou tejto čarovnej omaľovánky. Čo je potrebné, je len voda: pre získanie živých farieb je potrebné priložené pero naplniť vodou a farbenie sa môže začať. Omaľovánka bsahuje 4 opakovane použiteľné stránky s tématikou zvieratiek. Po vyschnutí stránky sa vymaľované farby "stratia" a  obrázok sa môže vyfarbiť znova.

  Viac detailov

  Maľovanie aj pre najmenších výtvarníkov umožňuje maľovanie bez farebných škvŕn pomocou tejto čarovnej omaľovánky. Čo je potrebné, je len voda: pre získanie živých farieb je potrebné priložené pero naplniť vodou a farbenie sa môže začať. Omaľovánka bsahuje 4 opakovane použiteľné stránky s tématikou zvieratiek. Po vyschnutí stránky sa vymaľované farby "stratia" a  obrázok sa môže vyfarbiť znova a znova. Omaľovánka Water WOW je ideálna hračka, ktorá zabaví Vaše deti aj pri cestovaní alebo dlhšom čakaní v čakárni u lekára a pod.

  Otázky k produktu

  • Spýtal sa: Vlasta Bartošová
   dňa 17.05.2019
   Dobrý deň, máme vater wow maľovanie a potrebovali by sme doobjednať samostatné perá. Alebo by ste vedeli doporučiť kde by som to mohla objednať? ďakujem Odpoveď
   Dobrý deň, my žiaľ nedisponujeme náhradnými perami k omaľovánkam Water WOW. Ďakujem za porozumenie.
  E-mail: *
  Meno:

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: