Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Melissa & Doug Magické pero Šantenie zvieratiek Water WOW! Deluxe

Melissa & Doug

9463

4+
25 x 26 x 3 cm

Cena: 12,90 € s DPH

Skladom


Maľovanie aj pre najmenších výtvarníkov umožňuje maľovanie bez farebných škvŕn pomocou tejto čarovnej omaľovánky. Čo je potrebné, je len voda: pre získanie živých farieb je potrebné priložené pero naplniť vodou a farbenie sa môže začať. Omaľovánka bsahuje 8 opakovane použiteľných strán s tématikou zvieratiek. Po vyschnutí stránky sa vymaľované farby "stratia" a  obrázok sa môže vyfarbiť znova.

Viac detailov

Maľovanie aj pre najmenších výtvarníkov umožňuje maľovanie bez farebných škvŕn pomocou tejto čarovnej omaľovánky. Čo je potrebné, je len voda: pre získanie živých farieb je potrebné priložené pero naplniť vodou a farbenie sa môže začať. Omaľovánka bsahuje 8 opakovane použiteľných strán s tématikou šantivých zvieratiek. Po vyschnutí stránky sa vymaľované farby "stratia" a  obrázok sa môže vyfarbiť znova. Okrem pera na vodu omaľovánka obsahuje taktiež špeciálnu lupu, vďaka ktorej deti môžu objavovať obrázky zašifrované v omaľovánke.
Omaľovánka Water WOW Deluxe je ideálna hračka, ktorá zabaví Vaše deti aj pri cestovaní alebo dlhšom čakaní v čakárni u lekára a pod.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: