Oops hračky pre bábätká

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Oops mäkká hračka Jerry

Oops mäkká hračka Jerry Zväčšiť
Oops

11005.00

3m+
30,5 x 15 x 8 cm

Cena: 16,95 € s DPH

Skladom


Roztomilá a dokonale mäkká látková hračka v tvare mačičky Jerry, ktorá je doplnená o zdraviu nezávadné plastové krúžky. Obľúbený typ plyšovej hračky pre deti a bábätká, ktorý skráti dlhé chvíle a ako prítulný a hodvábne jemný maznáčik uľahčí zaspávanie. Látková hračka Jerry je pestrofarebná, vďaka čomu bude hračka pre dieťa vizuálne pútavá.

Viac detailov

Roztomilá a dokonale mäkká látková hračka v tvare mačičky Jerry, ktorá je doplnená o zdraviu nezávadné plastové krúžky. Obľúbený typ plyšovej hračky pre deti a bábätká, ktorý skráti dlhé chvíle a ako prítulný a hodvábne jemný maznáčik uľahčí zaspávanie. Látková hračka Jerry je pestrofarebná, vďaka čomu bude hračka pre dieťa vizuálne pútavá. Jednotlivé časti hračky majú rôznu štruktúru pre stimuláciu senzomotoriky vášho dieťatka. V brušku tejto hračky sú vložené drobné guličky, vďaka čomu je túto hračku možné využiť aj ako hrkálku.

Oops mäkká hračka Jerry je multisenzorickou hračkou vyrobenou z extra jemných a kvalitných materiálov, ktoré spĺňajú bezpečnostné normy.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: