Opatrovateľské centrá

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

SMOBY Baby Nurse centrum pre bábiky 3v1 Zlatá edícia

SMOBY

220318

3+
d135 x š52 x v66 cm

Cena: 89,90 € s DPH


Dodávame do 1-5 pracovných dní

Smoby Baby Nurse centrum pre bábiky 3v1 v milých dievčenských farbách určite poteší každú malú mamičku. Toto veľmi milé centrum obsahuje priestor na kúpanie bábik s prebalovacím pultíkom, jedálenský kútik so zabudovaným sedadlom na kŕmenie bábik a priestor na spanie pre bábiku s hojdacou kolískou.

Dieťa má v kuchynke k dispozícii umývadlo a množstvo jedinečných doplnkov ako hrniec s pokrievkou, tanierik v tvare srdiečka s lyžičkou na kŕmenie a fľašku na mlieko či čaj pre bábiku. V dolnej časti je množstvo úložného priestoru na doplnky. V spálni sa nachádza aj nočná lampa a hodinky s mechanickými ručičkami. Vedľa kolísky je miesto na odkladanie vecičiek pre bábiku s dvoma rozkošnými malými vešiakmi. Kolíska sa dá používať aj na bežné nosenie bábiky. Po prikrytí vaničky slúži kúpeľňa ako prebaľovací pult. Výhodou detského domčeka pre bábiky je jeho nenáročnosť na priestor. Jednoduchým spôsobom sa jednotlivé strany opatrovateľského centra pre bábiky dajú poskladať dokopy.

Centrum pre bábiky má viac než 16 funkcií na hranie a je jednoducho zložiteľné pre ľahšie prenášanie aj vďaka zabudovaným kolieskam na spodnej časti. Súčasťou balenia je taktiež množstvo potrebných doplnkov pre bábiky ako napr.: tanierik v tvare srdiečka, lyžička, kojenecká fľaša , hrniec, 2 vešiačiky, výživa pre bábiky v podobe papierových krabičiek, púzdro na púder, krém a iné (bábika nie je súčasťou balenia!). Baby Nurse centrum 3v1 je vhodné pre bábiky s dĺžkou do 42 cm. Táto hračka je určená pre deti od 3 rokov.
Rozmery v zloženom stave: d69 x š52 x v66 cm.
Rozmery v rozloženom stave: d135 x š52 x v66 cm.
Výrobca: SMOBY, Francúzsko.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: