Kategórie

Výrobcovia

SQUISHMALLOWS 9 cm kľúčenka Silvina ružový slimák

SQUISHMALLOWS

SQCR00791

3+
9 x 9 x 6 cm

Cena: 5,90 € s DPH

Skladom


Silvina ružový slimák je jedným zo Squishmnallows príveskov - kľúčeniek, ktoré sa môžu stať príjemnými spoločníkmi detí po celý deň či už na cestách, alebo ako doplnok v detskej izbe. Squishmallows zvieratká sú hebké na dotyk, deti sa s nimi môžu hrať a bez obáv sa k nim pritúliť. Ako všetky ostatné plyšové hračky, tak aj Squishmallows rozvíjajú u detí city.

Viac detailov

Roztomilí plyšáci, hebkí ako marshmallow, do ktorých sa hneď zamilujete. Tieto úžasné plyšové zvieratká sa stanú spoločníkom na gauči, vankúšovým kamarátom, maznáčikom na spanie aj priateľom na cesty.

Silvina ružový slimák
 je jedným zo Squishmnallows príveskov - kľúčeniek, ktoré sa môžu stať príjemnými spoločníkmi detí po celý deň či už na cestách, alebo ako doplnok v detskej izbe. Squishmallows zvieratká sú hebké na dotyk, deti sa s nimi môžu hrať a bez obáv sa k nim pritúliť. Ako všetky ostatné plyšové hračky, tak aj Squishmallows rozvíjajú u detí city.

Každé zo zvieratiek Squishmallows má svoje jedinečné meno a svoj príbeh, ktorý si s nimi môžu dievčatká a chlapci zahrať.

Vhodné pre deti od 3 rokov
Materiál: plyš
Rozmer plyšáka - kľúčenky: 9 x 9 x 6 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: