Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

OXY GO školská taška 3-dielny set - Motýľ

OXYBAG

IMO-KPP-0-47324

6+

Cena: 77,50 € s DPH

Skladom


Školské sety OXY GO sa skladajú z batohu do školy, jednoposchodového peračníka a vaku na chrbát.

Batoh do školy OXY GO v atraktívnych dizajnoch je vhodný pre vyšších prváčikov (od 128 cm) a ďalej potom pre deti až do tretej triedy ZŠ. Na chrbte pekne sedí vyšším a statnejším deťom.Batoh má dve veľké komory, ktoré ponúkajú dostatok miesta na uloženie učebníc a zošitov, a dve menšie vrecká.

Viac detailov

Školské sety OXY GO sa skladajú z batohu do školy, jednoposchodového peračníka a vaku na chrbát.

Batoh do školy OXY GO v atraktívnych dizajnoch je vhodný pre vyšších prváčikov (od 128 cm) a ďalej potom pre deti až do tretej triedy ZŠ. Na chrbte pekne sedí vyšším a statnejším deťom.

Batoh má dve veľké komory, ktoré ponúkajú dostatok miesta na uloženie učebníc a zošitov, a dve menšie vrecká. Ďalej bočné sieťované vrecko s gumičkou na fľašu a jedno bočné vrecko na zips na drobnosti. Pevné dno podporuje celkovú stabilitu batohu a lepšie chráni pred prevrátením a vysypaním obsahu.

Polstrovanie ramenných popruhov a chrbtovej časti je z príjemného priedušného materiálu. Ramenné popruhy sú tvarované, nižšie našité, majú doťahovacie pásky aj hrudný pásik s koľajničkou. Hrudný popruh zafixuje batoh na správnom mieste. Bezpečnosť je zaistená reflexnými prvkami zo všetkých strán. Ruksak do školy má veľké polstrované ucho na prenášanie a menšie na zavesenie na lavicu.

Prehľad:

 • vhodný pre deti od 128 cm
 • dve veľké komory a dve menšie vrecká
 • bočné vrecko na zips a druhé s gumičkou na fľašu s pití
 • ergonomicky tvarovaný chrbát
 • hrudný popruh a doťahovacie ramenné popruhy
 • nízka hmotnosť
 • reflexné prvky
 • pevné dno

  Rozmery: 39 x 28 x 19,5 cm
  Objem: 22 l
  Hmotnosť: 950 g
  Nosnosť: 8 kg

  Peračník
  Školský peračník s dvoma klopami, prázdny. Obsahuje 25 gumových pútok na uchytenie písacích potrieb. Na rube klopy je priehľadná fólia s rozvrhom hodín.
  Rozmer: 21 x 4,5 x 14 cm

  Vrecko na prezúvky
  Textilné vrecúško na prezúvky s dvoma postrannými šnúrkami, ktoré zaistia pevné uzavretie a pohodlné nosenie na ramenách. Vhodné do školy, na šport a iné voľnočasové aktivity detí. Rozmer vrecka na prezúvky je 37 x 30 cm.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

28 ďalších produktov v rovnakej kategórii: