Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

OXY BAG Školský set 3-dielny PREMIUM Speed auto

OXYBAG

IMO-KPP-0-81624

6+
39 x 31 x 18 cm

Cena: 84,50 € s DPH

Skladom


Školská aktovka PREMIUM je nielen vizuálne atraktívna, ale aj ergonomicky dokonalá. S anatomicky tvarovaným chrbtom a širokými a mäkkými ramennými popruhmi poskytuje maximálne pohodlie a podporu pre vaše dieťa.

Viac detailov

Set obsahuje:

Školská aktovka PREMIUM je nielen vizuálne atraktívna, ale aj ergonomicky dokonalá. S anatomicky tvarovaným chrbtom a širokými a mäkkými ramennými popruhmi poskytuje maximálne pohodlie a podporu pre vaše dieťa.

 • Ideálna pre prvákov a druhákov: Navrhnutá pre deti s výškou od 123 cm.
 • Ľahká a bezpečná: S nízkou hmotnosťou iba 1100 g a reflexnými prvkami je táto aktovka nielen praktická, ale aj bezpečná.
 • Ergonomicky dokonalá: Anatomicky tvarovaný chrbát, polstrovanie z príjemného priedušného materiálu a mäkké široké ramenné popruhy zaisťujú dokonalé a pohodlné nosenie.
 • Zdravotné výhody: Fyzioterapeut odporúča aktovku pre jej schopnosť udržovať stály tvar a správne rozloženie hmotnosti, čím chráni chrbát vášho dieťaťa.
 • Detaily, ktoré majú význam: Hlavná komora s rozraďovačom, menovkou a rozvrhom hodín pre lepšiu organizáciu. Nastaviteľné ramenné a hrudné popruhy pre optimálne prispôsobenie detskej postave. Pevné nepremokavé dno s nožičkami zaisťuje stabilitu a dostatok úložného priestoru. Predné vrecko je ideálne na desiatový box a bočné otvorené vrecká poskytujú dostatok miesta na všetky školské doplnky.

  Rozmery: 39 x 31 x 18 cm (výška x šírka x hĺbka)
  Materiál: 100% polyester
  Váha: do 1100 g
  Objem: 28 l
  Nosnosť: 8 kg

Jednoposchodový peračník s dvoma chlopňami a gumovými pútkami na uchytenie písacích potrieb. Na vnútornej chlopni je priehľadná fólia pre jednoduchý prehľad rozvrhu hodín. Peračník je bez náplne, aby bol pripravený na obľúbené písacie potreby vašich malých školákov.
Rozmery peračníka: 21 x 4,5 x 14 cm

Vrecko na cvičky vyrobené z kvalitného materiálu, ktoré sa uzatvára stiahnutím šnúrok. Ideálna voľba na školské aktivity, šport a ďalšie voľnočasové radovánky detí.

Rozmery vrecka na cvičky: 37 x 30 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

28 ďalších produktov v rovnakej kategórii: