Schleich Bayala Svet fantázie

Zľavnené produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Schleich 42444 set Serina magická kvetinová loď

Schleich

42444

5+
balenie: 39 x 16,5 x 23 cm

Cena: 49,30 € s DPH

-4,60 €

53,90 € s DPH

Skladom


Seraina kúzelná kvetinová loď nielen nádherne vyzerá, ale môžeš toho na nej aj veľa objaviť. Napríklad truhlu s pokladom, ktorú môžeš ukryť za tajnými dvierkami a mnoho ďalšieho. Na palube je s tebou veselá lietajúca veverička a roztomilý jednorožec. V noci sa vďaka sklápacej streche premení na príjemné miesto k spánku. Tam, kde sa ti bude páčiť, môžeš jednoducho spustiť kotvu.

Viac detailov

Seraina kúzelná kvetinová loď nielen nádherne vyzerá, ale môžeš toho na nej aj veľa objaviť. Napríklad truhlu s pokladom, ktorú môžeš ukryť za tajnými dvierkami a mnoho ďalšieho. Na palube je s tebou veselá lietajúca veverička, ktorá vo strážnom koši vyhliada nové, čarovné dobrodružstvá a ktorú môžeš posielať z jedného lana na druhé a nechať ju skĺznuť na palubu. Je tu aj roztomilý jednorožec, ktorý síce najradšej jazdí v pomocnom člne, ale rád je aj hosťom na palube. Spoločne si môžete vychutnať výhľad na slnečnej palube. V noci sa vďaka sklápacej streche premení na príjemné miesto k spánku. Tam, kde sa ti bude páčiť, môžeš jednoducho spustiť kotvu. Uži si veľa zábavy na dobrodružnej ceste po mori fantázie.
- obsah balenia : 1 × loď, 1 × plachta, 1 × Sera, 1 × lietajúca veverička, 1 × žriebä morského jednorožca, 2 × vankúš, 1 × deka, 4 × nasadzovacie kvety, 1 × pohár, 1 × čarovný nápoj, 1 × truhla s pokladom , 1 × kotva, 1 × strážny kôš, 1 × pomocná loď, 1 × nálepka
- rozmery balenia : 39,0 x 16,5 x 23,0 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: