Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Schleich 70714 Elfia víla na okrídlenom levovi

Schleich

70714

5+

Cena: 27,08 € s DPH

-5%

28,50 € s DPH

Skladom


Schleich 70714 Elfia víla na okrídlenom levovi.
Obyvatelia Bayala® pozorujú s úžasom na oblohe ako pekná víla elegantne pláva vzduchom na okrídlenom levovi. Plne ružová hriva a bohato zdobené krídla bieleho leva sa na slnečnom svetle trblietajú do zlata. Obyvatelia Bayala® dávno predtým, než uvidia vílu na okrídlenom levovi, pocítia jej kúzlo, keď sa elegantne vznášajú vzduchom.

Viac detailov

Schleich 70714 Elfia víla na okrídlenom levovi.  
Obyvatelia Bayala® pozorujú s úžasom na oblohe ako pekná víla elegantne pláva vzduchom na okrídlenom levovi. Plne ružová hriva a bohato zdobené krídla bieleho leva sa na slnečnom svetle trblietajú do zlata. Obyvatelia Bayala® dávno predtým, než uvidia vílu na okrídlenom levovi, pocítia jej kúzlo, keď sa elegantne vznášajú vzduchom. Odtiaľ víla priateľsky máva všetkým obyvateľom. Spolu s vílou magické stvorenie jemne letí nad rozľahlosťou farebných kvetinových polí Bayala. Akonáhle sú tam, ostatné víly ich zvedavo vítajú.
Figúrky Schleich® sú podrobne modelované a podporujú výchovno-hodnotnú hru. Postavičky sú súčasťou tematického sveta Bayala® od Schleich®, set je vhodný pre deti vo veku od 5 do 12 rokov.
Víla má pohyblivé ruky. Postavička bezpečne sedí na levovi vďaka magnetom!
Lev s ​​pohyblivými krídlami! 


Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: