Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Schleich 42525 set kĺzajúce sa sovičky

Schleich

42525

5+
rozmery balenia : 22 x 15 x 5 cm

Cena: 17,30 € s DPH

-0,60 €

17,90 € s DPH

Skladom


Schleich 42525 set kĺzajúce sa sovičky.

Svet bayala® oslavuje pôvabný prírastok! Dve sovie mláďatá sa sotva vyliahli z vajec a už sa hrajú vo vyhriatom hniezde na pôvabne vyzdobenom strome. Majú tam dokonca šmýkačku, po ktorej frčia so značným pišťaním. O pišťanie nie je vo svete bayala® núdze, pretože na strome a v hniezde, kde sa sovie mláďatá vyliahli, sa stále niečo deje.

Viac detailov

Schleich 42525 set kĺzajúce sa sovičky.

Svet bayala® oslavuje pôvabný prírastok! Dve sovie mláďatá sa sotva vyliahli z vajec a už sa hrajú vo vyhriatom hniezde na pôvabne vyzdobenom strome. Majú tam dokonca šmýkačku, po ktorej frčia so značným pišťaním. O pišťanie nie je vo svete bayala® núdze, pretože na strome a v hniezde, kde sa sovie mláďatá vyliahli, sa stále niečo deje. Dve vtáčatá, ktoré sa čerstvo vyliahli, vyčíňajú vo vyhriatom hniezde s takou urputnosťou, že lieta perie. Prekrásny strom vyzdobený kvetinami, bobuľami a šľahúňmi sa začína povážlivo kymácať. Na jednej vetve sa kýva hviezda a pri koreni sa nachádza magický krištáľ. V tomto hniezde nemá nuda šancu. A je to počuť dosť ďaleko. Sovie mláďatá sú pri hraní naozaj roztomilé a podmaňujú si celú elfiu ríšu.

Figúrky Schleich® sú modelované s príkladnou vernosťou a z pedagogického hľadiska sú k hranie ako stvorené. Táto sada patrí do tematického sveta bayala® od spoločnosti Schleich® a hodí sa pre deti od 5 do 12 rokov. Veľa zábavných funkcií a prekrásnych dekoratívnych doplnkov!

- rozmery balenia :
22,0 x 15,0 x 15,0 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: