Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Schleich 42527 mystická knižnica

Schleich

42527

5+
rozmery balenia : 24,5 x 8,2 x 19 cm

Cena: 32,90 € s DPH

-2,00 €

34,90 € s DPH

Skladom


Schleich 42527 mystická knižnica

O chvíľu to bude naozaj útulné! Pokiaľ si chceš pre zmenu v pokoji prečítať svoje obľúbené knihy, mystická knižnica z kolekcie schleich® BAYALA® je skvelým miestom na odpočinok. Sú tu knihy staré tisíce rokov. Všetko o tajných elfích lektvaroch, starých kúzlach alebo dokonca o domácich úlohách.


Viac detailov

Schleich 42527 mystická knižnica

O chvíľu to bude naozaj útulné! Pokiaľ si chceš pre zmenu v pokoji prečítať svoje obľúbené knihy, mystická knižnica z kolekcie schleich® BAYALA® je skvelým miestom na odpočinok. Sú tu knihy staré tisíce rokov. Všetko o tajných elfích lektvaroch, starých kúzlach alebo dokonca o domácich úlohách. Všetko nájdeš práve tu. Do kúzelnej zásuvky sa zmestí takmer nekonečné množstvo kníh. Chceš vedieť, koľko presne? Hmm, do koľkých vieš počítať? Sova knihovníčka ich pozná všetky naspamäť. A povie ti, ktoré z nich sú najlepšie. Až nejakú nájdeš, môžeš si urobiť pohodlie pri čítacom stolíku a zavrieť mystickú knižnicu, aby ťa nikto nerušil. Možno okrem tvojho budíka.

- obsah balenia : 1× kvetina, 1× elf Surah, 1× sovička, 1× vtáčik, 1× knihovníčka, 1× lampa, 1× kryštál, 1× kľúč, samolepky
- rozmery balenia : 24,5 x 8,2 x 19,0 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: