Schleich Dinosaurs figúrky

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Schleich 42305 Dinosaurs Veľká sopka s T-Rexom

Schleich

42305

5+
rozmery balenia: 56 x 37,5 x 16 cm

Cena: 119,90 € s DPH

Skladom


Schleich 42305 veľká hracia sada sopka s dinosaurom T-Rexom.

Obria sopka práve vybuchla! Horúca láva sa valí do údolia. Ničí všetko, čo jej príde do cesty - rastliny a živočíchy.

Táto sada obsahuje okrem obrovskej sopky aj T-Rex-a, kostru Stegosaura a mnoho ďalších doplnkov. V období kriedy bolo aktívnych veľa sopiek. Teplota horúcej lávy sa pohybovala medzi 800 až 1200 stupňov. Všetky zvieratá sa pokúšajú zachrániť a utekajú tak rýchlo, ako len vládzu. Môže sa veľký T-Rex schovať do útrob jaskyne pod sopkou?

Na ceste za dobrodružstvom môžete nájsť aj fosíliu, ktorá sa uvoľnila zo sopky pri zosuve kameňov. Sada obsahuje aj ďalšie lákadlá. Stlačením lebky sa blokuje vstup do jaskyne, nájdeme tu aj pasce. Stlačením veľkého kameňa zas dochádza k výbuchu sopky.

Z piatich dielov je možné vyskladať fosíliu. Pasca na dinosaura skutočne zaklapne. Mláky, v ktorých sa schovávajú malé vodné živočíchy, možno odpájať. Je tu aj 8-dielna kostra Stegosaura, ktorej hlava a končatiny sú pohyblivé. Rastliny je možné premiestňovať a ich časti pripájať a následne odpájať.

Schleich® 42305 Dinosaurs Veľká sopka s T-Rexom obsahuje všetky doplnky ako na obrázku (podrobný zoznam dielov nájdete v priloženom *.pdf dokumente s návodom na montáž na posledných stranách).

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: