Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Schleich 42549 Eldrador Veľký master robot s mini tvorom

Schleich

42549

7+
rozmery figúrky : 19 x 13,5 x 10,5 cm

Cena: 34,39 € s DPH

-5%

36,20 € s DPH

Skladom


Schleich 42549 Eldrador Veľký master robot s mini tvorom.

Hahaaaaa! Nadvláda nad Tieňovým svetom! Presne o to sa snaží veľký robot s Mini Creature z kolekcie schleich® ELDRADOR® CREATURES. Nech to stojí, čo to stojí. Títo dvaja sú už sami o sebe pekne zlí - ale spolu sú ešte viac! Keď sa Mini Creature posadí do veliteľského centra robota, majú jasne rozdelené úlohy.
Viac detailov

Schleich 42549 Eldrador Veľký master robot s mini tvorom.

Hahaaaaa! Nadvláda nad Tieňovým svetom! Presne o to sa snaží veľký robot s Mini Creature z kolekcie schleich® ELDRADOR® CREATURES. Nech to stojí, čo to stojí. Títo dvaja sú už sami o sebe pekne zlí - ale spolu sú ešte viac! Keď sa Mini Creature posadí do veliteľského centra robota, majú jasne rozdelené úlohy. Jeden riadi a dohliada na nepriateľov, druhý svojou zbraňou ničí všetko, čo im stojí v ceste. Minulý týždeň zničili roh zošita s domácimi úlohami. Stále ale šlo všetko prečítať a ani tie matematické príklady so samým údesom sami nevyriešili. Vidíš? Sú vážne zlí.

- obsah balenia : 1× veľký robot, 1× Mini Creature, 1× delo, 1× túlec so šípmi, 4× lúk (lávový, ľadový, kamenný, pralesný), 4× kryštál na hruď (lávový, ľadový, kamenný, pralesný), 8× kryštál na rameno (2× lávový, 2× ľadový, 2× kamenný, 2× pralesný)
- rozmery balenia : 18,5 x 11,0 x 23,0 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: