Kategórie

Výrobcovia

Schleich 42485 stajňa pre kone s príslušenstvom

Schleich

42485

3 - 8 rokov

Cena: 79,90 € s DPH

-5,00 €

84,90 € s DPH

Skladom


Nové farebné konské stajne Schleich® ponúkajú mnoho skvelých hracích funkcií a deti sa s nimi budú hrať rady a dlho! So 7 roztomilými zvieratami, 2 konskými boxmi, farmárom Paulom, farmárkou Laurou a samozrejme s množstvom doplnkov sa môžu krásne hrať na každodennú prácu v stajniach. Kým farmárka pripravuje kone na vychádzku, farmár Paul prepravuje pomocou kladkostroja nové kŕmenie do senníka.

Viac detailov

Schleich 42485 stajňa pre kone s príslušenstvom.
Nové farebné konské stajne Schleich® ponúkajú mnoho skvelých hracích funkcií a deti sa s nimi budú hrať rady a dlho! So 7 roztomilými zvieratami, 2 konskými boxmi, farmárom Paulom, farmárkou Laurou a samozrejme s množstvom doplnkov sa môžu krásne hrať na každodennú prácu v stajniach. Kým farmárka pripravuje kone na vychádzku, farmár Paul prepravuje pomocou kladkostroja nové kŕmenie do senníka. Pomocou dopravných valčekov je pre neho úplne jednoduché dopraviť balík sena ku šmykľavke na kŕmenie, aby tadiaľ razantne zišiel do fúrika. Prostredníctvom ukazovateľa kŕmenia možno postupne nastavovať, čo majú zvieratá dostať k jedlu. Všimol si farmár roztomilé myšky, čo sedia v myšacej diere? Konskú stajňu si deti pomocou priložených nálepiek môžu ľubovoľne skrášliť.
- obsah balenia : 1 × shirská kobyla, 1 × shirský žrebec, 3 × kačica, 1 × mačiatko, 1 × myš, 1 × farmár, 1 × farmárka, 1 × sedlo, 1 × konská stajňa, 1 × šmykľavka na kŕmenie, 1 × hojdačka, 1 × žľab, 4 × výbeh, 1 × rebrík, 1 × jablko (zelené), 1 × mrkva, 1 × balík sena, 1 × kôpka suchej trávy, 1 × vidly, 1 × kýblik, 2 × krmítko, 1 × žbilko, 1 × krabice na čistenie, nálepky, 1 × ukazovateľ kŕmenia.
- rozmery balenia : 60,0 x 40,0 x 29,5 cm.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: