Schleich Farm World figúrky

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Schleich 42377 pásový dopravník na seno s doplnkami

Schleich

42377

3+
23 x 11 x 19 cm

Cena: 17,90 € s DPH

Skladom


Schleich 4237 pásový dopravník na seno s doplnkami. Tento pásový dopravník na seno je skutočne detailne prepracovaný a výborne sa hodí k ostatným hračkám z rady Farm World. Dopravník na seno má krásne farebné prevedenie. Dopravník môže byť nastavený na rôzne výšky, čo vám pomôže vyniesť seno na menej prístupné miesta. Dopravník má nastaviteľný podvozok a pohyblivé kolesá, je ovládaný rukoväťou.

Viac detailov

Schleich 4237 poľnohospodársky pásový dopravník na seno s doplnkami. Tento pásový dopravník na seno je skutočne detailne prepracovaný a výborne sa hodí k ostatným hračkám z rady Farm World. Dopravník na seno má krásne farebné prevedenie. Dopravník môže byť nastavený na rôzne výšky, čo vám pomôže vyniesť seno na menej prístupné miesta. Dopravník má nastaviteľný podvozok a pohyblivé kolesá, je ovládaný rukoväťou.
Dopravník môže byť pripojený ku všetkým vozidlám značky Schleich, napríklad k traktoru 42379. Jeho realistický dizajn podčiarkuje krásu celej farmy. Poľnohospodár, ktorý je súčasťou balenia má pohyblivé ruky a nohy a môže sedieť v traktore.
Schleich® 42377 pásový dopravník na seno obsahuje všetky doplnky ako na obrázku (podrobný zoznam dielov nájdete v priloženom *.pdf dokumente s návodom na montáž na posledných stranách).

Prílohy na stiahnutie

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: