Schleich Farm World figúrky

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

  Schleich 42377 pásový dopravník na seno s doplnkami

  Schleich

  42377

  3+
  23 x 11 x 19 cm

  Cena: 17,90 € s DPH

  Skladom


  Schleich 4237 pásový dopravník na seno s doplnkami. Tento pásový dopravník na seno je skutočne detailne prepracovaný a výborne sa hodí k ostatným hračkám z rady Farm World. Dopravník na seno má krásne farebné prevedenie. Dopravník môže byť nastavený na rôzne výšky, čo vám pomôže vyniesť seno na menej prístupné miesta. Dopravník má nastaviteľný podvozok a pohyblivé kolesá, je ovládaný rukoväťou.

  Viac detailov

  Schleich 4237 poľnohospodársky pásový dopravník na seno s doplnkami. Tento pásový dopravník na seno je skutočne detailne prepracovaný a výborne sa hodí k ostatným hračkám z rady Farm World. Dopravník na seno má krásne farebné prevedenie. Dopravník môže byť nastavený na rôzne výšky, čo vám pomôže vyniesť seno na menej prístupné miesta. Dopravník má nastaviteľný podvozok a pohyblivé kolesá, je ovládaný rukoväťou.
  Dopravník môže byť pripojený ku všetkým vozidlám značky Schleich, napríklad k traktoru 42379. Jeho realistický dizajn podčiarkuje krásu celej farmy. Poľnohospodár, ktorý je súčasťou balenia má pohyblivé ruky a nohy a môže sedieť v traktore.
  Schleich® 42377 pásový dopravník na seno obsahuje všetky doplnky ako na obrázku (podrobný zoznam dielov nájdete v priloženom *.pdf dokumente s návodom na montáž na posledných stranách).

  Prílohy na stiahnutie

  Otázky k produktu

  E-mail: *
  Meno:

  29 ďalších produktov v rovnakej kategórii: