Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Schleich 42443 sada pre voltížne jazdenie s jazdkyňou Mia

Schleich

42443

5+
rozmery balenia : 24,5 x 6,6 x 19 cm

Cena: 31,83 € s DPH

-5%

33,50 € s DPH

Skladom


Jazdkyňa Mia sa vďaka voltížnej sade zo Schleich® Horse Club môže dokonale pripraviť na svoj prvý závod. Inštruktor Tom pripevní závodnému koňovi opraty a ľahko tresne bičom, aby zviera rovnomerne behalo v kruhu ohraničenom plotom, ktorý možno postaviť ľubovolne. Hannina sestra Mia má pohyblivé paže, ktorými sa môže držať a prevziať veľký zlatý pohár. Sedlo, uzda a deka sú odnímateľné.

Viac detailov

Jazdkyňa Mia sa vďaka voltížnej sade zo Schleich® Horse Club môže dokonale pripraviť na svoj prvý závod. Inštruktor Tom pripevní závodnému koňovi opraty a ľahko tresne bičom, aby zviera rovnomerne behalo v kruhu ohraničenom plotom, ktorý možno postaviť ľubovolne. Hannina sestra Mia má pohyblivé paže, ktorými sa môže držať a prevziať veľký zlatý pohár. Sedlo, uzda a deka sú odnímateľné a po tréningu budú uložené v priehradke. Hnedé mačiatko zaujato pozoruje dianie, schúlené vo svojom pohodlnom košíku.

- obsah balenia :
1x dievča, 1x muž, 1x závodný kôň, 1x mačka, 1x krasojazdecké sedlo, 1x uzda, 2x bočné oťaže, 1x krasojazdecké opraty, 1x bič, 1x deka, 1x priehradka, 1x pohár, 1x košíček, 4x Padok
- rozmery balenia : 24,5 x 6,6 x 19,0 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: